Знакомства

9-20-2019

Знайомства для любові і сексу. Знайди собі партнерів або пару в інтернеті для сексу в реальності. Інтим на 1-2 рази або тривалі відносини. Знайомства для дорослих, фотографії та відеоролики учасників еротичної соціальної мережі. Відвідавши безкоштовні секс знайомства онлайн, люди зустрічаються в реалі і відмінно проводять разом час. Вибирай собі дівчину або хлопця на свій смак. Реалізуй свої найсміливіші фантазії. Ласкаво просимо на наш сайт знайомств https://budubabu.ru/ ! У нас ви легко знайдете любов, секс, нових друзів і просто приємно проведете час. Додавайте новини зі своїми пропозиціями і бажаннями познайомитися!!! Симпатичні дівчата і хлопці чекають вас. Ці положення містить в собі базові норми обробки, зберігання і передачі персональних даних користувачів. Положення розроблено в суворій відповідності з Федеральним Законом Російської Федерації № 152-ФЗ» Про персональні дані», а також іншими нормативно-правовими документами, які регулюють порядок обробки персональних даних користувачів.

Цей документ покликаний врегулювати відносини між Адміністрацій Платформи Budubabu.ru і користувачами Платформи в сфері збору, зберігання, обробки і передачі персональних даних, які стають відомими Адміністрації Платформи в процесі використання користувачами функціональних можливостей Платформи.

Платформа Budubabu.ru є інтернет-ресурсом, за допомогою якого користувачам надається можливість пошуку партнерів для спілкування і знайомств.

ТЕРМІНИ ТА ПОНЯТТЯ

Для повноти розуміння норм цього Положення, терміни і поняття, які використовуються в цьому положення, розуміються як:

Платформа — сукупність програмних та апаратних засобів для ЕОМ, що забезпечують публікацію для загального огляду інформації і даних, об’єднаних загальним цільовим призначенням, за допомогою технічних засобів, що застосовуються для зв’язку в мережі Інтернет.

Адміністрація Платформи – представники Платформи Budubabu.ru, які уповноважені власником Платформи Budubabu.ru на управління Платформою та контролем за її функціонуванням в рамках цього Положення, а також інших документів, які регулюють відносини між Адміністрацією Платформи і Користувачами.