ЖК Львовская Площадь

0
345

ЖК «Львівська площа»
Буквально днями киянам презентували новий проект амбітного львівського девелопера, який вирішив підкорити столицю — компанії РІЕЛ. Мова йде про  «ЖК Львовская Площадь». У перших двох секціях РК «Львівська площа» приватним інвесторам пропонують 1-, 2 і 3-кімнатні квартири, дворівневі апартаменти і місця в підземному паркінгу.

Площі квартир тут цілком просторі: 1-кімнатні від 43 кв. м, 2-кімнатні — від 58 кв. м, 3-кімнатні — від 75 кв. м. Площа дворівневих апартаментів стартує з 80 кв. м (дворівневі «двійки»).

Так як дві з чотирьох секцій майбутнього будинку будуть кутовими, а дві — прямокутними, то і планування квартир тут є на будь-який смак: як з приміщеннями неправильної форми, так і зі стандартними прямокутними кімнатами і кухнями. Якщо оцінювати планування, то в цілому особливих претензій не виникає: тут передбачені досить просторі кухні (9,5-13 кв. м), великі кімнати, місткі санвузли (в більшості варіантів — за кількістю спалень).

З обробки забудовник виконає стяжку, змонтує систему опалення, встановить вікна (плануються 2-камерні енергозберігаючі склопакети в 5-камерні профілі).