Який інтернет підійде для будинку.

9-11-2018

Який інтернет підійде для будинку.

Їжа втратила свій смак, Сонце вже не світить так яскраво, як раніше, хоча раніше обпікає шкіру своїм теплом, всі кольори веселки стали сірими, а вода на смак наче пісок з пустелі Сахара. Сльози, істерики, депресія, і ось ви вже йдете по вулиці зі своєю фотографією в руці і питаєте перехожих: . Всього три ради, і всі, тільки три. А якщо вирішите йти в магазин непідготовленими, врахуйте той факт, що можете потрапити на хитрожопого продавця консультанта, який впарит вам якусь дичину [зловісний сміх]. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі тарифы интернета луганск.
При купівлі роутера краще всього вибрати той, який буде підтримувати стандарт 11ac. Але, якщо трохи розкинути мізками, то «дуже — дуже круто» не означає, що дуже — дуже треба. Якщо у вас немає обмеження в бюджеті, то беріть 11ac і навіть не думайте. Роутер з такою швидкістю цілком підійде для будь-яких повсякденних завдань, в тому числі для перегляду фільмів онлайн, скачування великих обсягів інформації на хорошій швидкості, соціальних мереж і так далі.
У кожній сусідській квартирі є по бездротового маршрутизатора, і це нормально, адже 21 століття на дворі. Звичайно, купити роутер який буде працювати на іншій частоті, і це частота — 5 ГГц. Банально — якщо антена внутрішня (її не видно), то коефіцієнт підсилення бездротового сигналу такого роутера буде набагато менше, ніж у маршрутизатора, в якому встановлені антени зовнішні. Якщо ви знімаєте кімнату в гуртожитку або перебуваєте на підселення у якоїсь бабусі, то, природно, роутер з зовнішніми антенами вам просто не потрібен.