Який інтернет підійде для будинку.

Який інтернет підійде для будинку.

Їжа втратила свій смак, Сонце вже не світить так яскраво, як раніше, хоча раніше обпікає шкіру своїм теплом, всі кольори веселки стали сірими, а вода на смак наче пісок з пустелі Сахара. Сльози, істерики, депресія, і ось ви вже йдете по вулиці зі своєю фотографією в руці і питаєте перехожих: . Всього три ради, і всі, тільки три. А якщо вирішите йти в магазин непідготовленими, врахуйте той факт, що можете потрапити на хитрожопого продавця консультанта, який впарит вам якусь дичину [зловісний сміх]. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі тарифы интернета луганск.
При купівлі роутера краще всього вибрати той, який буде підтримувати стандарт 11ac. Але, якщо трохи розкинути мізками, то «дуже — дуже круто» не означає, що дуже — дуже треба. Якщо у вас немає обмеження в бюджеті, то беріть 11ac і навіть не думайте. Роутер з такою швидкістю цілком підійде для будь-яких повсякденних завдань, в тому числі для перегляду фільмів онлайн, скачування великих обсягів інформації на хорошій швидкості, соціальних мереж і так далі.
У кожній сусідській квартирі є по бездротового маршрутизатора, і це нормально, адже 21 століття на дворі. Звичайно, купити роутер який буде працювати на іншій частоті, і це частота — 5 ГГц. Банально — якщо антена внутрішня (її не видно), то коефіцієнт підсилення бездротового сигналу такого роутера буде набагато менше, ніж у маршрутизатора, в якому встановлені антени зовнішні. Якщо ви знімаєте кімнату в гуртожитку або перебуваєте на підселення у якоїсь бабусі, то, природно, роутер з зовнішніми антенами вам просто не потрібен.