Як зробити сайт самостійно

8-19-2017

За даними Web Technology Survey за травень 2016 року, Drupal займає третє місце в світі серед найбільш популярних CMS. На цьому «движку» працюють 2,2 % всіх сайтів в Мережі. Серед ресурсів, що використовують CMS, частка Drupal сягає 4,9 %. Чому ця система управління контентом заслуговує уваги? З її допомогою самостійно зробити сайт? Пропоную все таки довірити Создание сайтов професіоналам

Drupal — третя за популярністю CMS
Чому варто вибрати Drupal
Drupal — система управління контентом, яка розповсюджується по ліцензії GNU GPL. Завдяки цьому «движок» можна безкоштовно використовувати для реалізації будь-яких проектів, включаючи комерційні.
Гнучкості і многозадочності Drupal часто називають не CMS, а CMF: content management framework або каркасом для систем управління контентом і веб-додатків. Це визначає універсальність «Друпал».

На його базі можна реалізувати будь-який проект: створити інтернет-магазин, сайт, блог, форум, або на портал. Ось кілька ресурсів, які працюють на Drupal:
Forbes.ru.
Interfax.by.
Уряд Франції.
Що там Forbes і уряд Франції, навіть Playboy.de працює на Drupal.
Drupal розвиває співтовариство ентузіастів. Волонтери регулярно оновлюють ядро, миттєво знаходять уразливості і випускають «латки», створюють спеціалізовані збірки і модулі, підтримують новачків. Це забезпечує дружність «движка» до власникам та адміністраторам сайтів.
Чим Drupal краще «Вордпресс» і «Джумлы»? Це некоректне питання. Не оцінюйте «движки» за шкалою «хороший – поганий», щоб не потрапити в пастку суб’єктивності. Вибирайте CMS у відповідності з особливостями проекту і потребами аудиторії.
Головна відмітна риса «Друпал» — гнучкість. Щоб пояснити це, автори з офіційного сайту Drupal використовували вдалий образ. Вони порівняли більшість CMS з іграшковими автомобілями. З ними можна грати в різні ігри, але іграшки завжди залишаються машинами. А Drupal — це не готовий автомобіль, а конструктор. З нього можна зібрати модель легкового автомобіля, вантажівки або пожежного авто. Більше того, з ним можна зробити ще й літак або корабель.
Гнучкість і функціональність не заважають «Друпалу» залишатися простою CMS, з якою можна працювати без спеціальних технічних знань. Але працювати з нею все-таки складніше, ніж з Joomla! або WordPress. Це плата за гнучкість: ви взяли в руки не готову машинку, а конструктор. Спочатку доведеться скласти автомобіль, літак або корабель, а потім з ним можна буде грати.