Як зробити сайт самому

5-15-2017

Зазвичай, якщо прийнятне ім’я в зоні RU вільно, то таке питання вже не варто, але в зоні RU незареєстрованих доменів все менше і менше і люди починають метатися. Хочу порекомендувати Вам сайт по создание сайтов

Отже зона РФ. Все класно, ще й російською, можна легко вказати на адресу сайту по телефону, а не пояснювати що «І» з крапкою і «Ес», як долар. Але є істотний недолік, фірмову пошту виду ИМЯ@ДОМЕН.РФ зробити не можна! Якщо для кого-то фірмова пошта — це критично, то доведеться дивитися в зону з доменами на латиниці.

Деякі кажуть, що просувати сайт в зоні РФ складніше, ніж в зоні RU. З цього приводу ходить чимало чуток. Введіть будь-пошуковий питання і зверніть увагу на видачу. Скільки доменів в зоні РФ ви побачите. Можливо трохи, але цьому є ряд причин. Зона РФ відносно молода, ніж RU. Багато купують кілька доменів і роблять їх дзеркалом до основного, а в силу обмежень домену РФ, то швидше за все саме він стане дзеркалом.

Є домени в зоні SU — колишній Радянський Союз. У мене є знайомі, які володіють доменами в даній зоні. Начебто не скаржаться.

Є багато, швидше екзотичних доменних зон (я маю на увазі саме Росію) — це COM (сайти в цій зоні зазвичай спрямовані на зарубіжну аудиторію), NET, ORG, BIZ, INFO, нічого поганого сказати про них не можу, але й не похвалити за що.

Отже. якщо це Ваш перший сайт, то швидше за все у вас стане дилема між вибором RU і РФ, я б порекомендував купити обидва, і зробити РФ дзеркалом).

Крок перший
Вибір і реєстрація домену в компанії TimeWeb

! Зверну Вашу увагу на той факт, що придбання доменного імені краще виконати самому і зареєструвати свою компанію. На власному досвіді переконався, як люди втрачали хороші сайти і саме доменне ім’я в результаті шахрайських дій організацій по створенню сайтів і озлоблених співробітників, які після звільнення (а реєстрував він(а) чомусь на себе) привласнювали собі.

Чому саме TimeWeb?
Відповідаємо, хостинг ми будемо купувати тут же. А скориставшись бонусом «Домен в зоні RU безкоштовно при оплаті за рік», то у нас відпаде необхідність у його оплаті. Самі цінники на домени, але купувати поки нічого не потрібно, оскільки домен ми отримаємо бонусом. Економія 179 р., теж економія.

Раніше я реєстрував домени в іншого реєстратора, але в результаті стрибків на курсах валют, він виставив завищений цінник і після того, як все більш менш відкотилися назад, ціни міняти не став. А коли вам потрібен не один домен, а кілька, то вже набігає пристойна сума.

Цей крок я сильно спростив, т. к. домен купувався в іншого реєстратора, його доводилося делегував на TimeWeb. Технічно жодних проблем ніколи не було, вся справа в грошах, трохи дорожче (але якщо доменів багато, тоді сильно дорожче) + оплати в різних місцях (два особистих кабінету, два рахунки, два звернення в бухгалтерію за оригіналами документів), а зараз все буде в одному місці.

Як підібрати і зареєструвати вільний домен буде розглянуто у статті про хостинг, трохи нижче.

Крок другий
Вибір і покупка хостингу
(хостинг — це те місце, де буде розміщуватися ваш сайт, тобто його файли та база даних)

Як варіант, можу запропонувати Хостинг «ТаймВэб».

Це ні в якому разі не реклама! Просто так склалося, коли-то: кілька років тому я шукав підходящий якісний і не дорогий хостинг Хостинг від Хостинг «ТаймВэб» привернув до себе безкоштовним 10 денним періодом і недорогими розцінками, я спробував і тепер працюю з ним.