Як застосовується теплова гармата.

9-20-2018

Як застосовується теплова гармата.

Теплова гармата електрична дуже широко використовується як у побутовій сфері, так і в будівельній. У приміщеннях, що мають відношення до різним промисловим виробництвам, такий обігрівач теж використовують. Серед головних переваг, якими володіють електричні теплові гармати — мобільність, зручність використання, відсутність потреби в додатковому паливі. Адже всі модифікації функціонують, харчуючись тільки від електромережі. Описуване обладнання майже завжди має невеликі габаритні розміри. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ремонт тепловых пушек.
З одного боку, споживачам зручніше користуватися такою технікою. З іншого, чим компактніше — тим менше продуктивність. Втім, виробники не даремно зробили упор на малі габарити. Потужні і продуктивні теплові пушки електричні споживають дуже багато енергії, що не кращим чином позначається на витратах користувача. Нагрівальним елементом в такому обігрівачі є ТЕН (теплової електронагрівач). Його основа дріт з ніхрому.
Завдяки цьому, у нього вражаюча швидкість нагріву. Потік повітря проходить крізь нагріте ТЕН вентилятором. В результаті тепло передається повітряним масам, а ті, рухаючись далі, переносять його всередину приміщення. У переважній більшості випадків електрична теплова гармата оснащена пристроєм регулювання потужності. Воно встановлює потрібну температуру нагрітого повітря. Вимогами безпеки обумовлено обов’язкова наявність заземлення, що захищає від ураження електрострумом.