Як замовити лендінгем

5-31-2019

Как заказать лендинг
Лендінгем відмінно підходять для проведення рекламної кампанії на конкретний товар або послугу з залученням на сайт цільової аудиторії з контекстної реклами Яндекс. Директ, Google AdWords), соціальних мереж або E — mail розсилок.
Також хочемо вам порекомендувати заказать лендинг в Киеве
Ви оформляєте заявку на сторінці Замовити сайт.
Дуже подобається робота компанії Мегагрупп — завжди підкажуть, допоможуть, дуже багато інформації по налаштувань сайту та інше, розсилки по просуванню, різні підказки і поради — все, що необхідно для тих, хто нещодавно в мережі.
Велике спасибі консультантів та службі поддрежки Мегагрупа: відповідають на абсолютно всі питання і допомагають з роздільною здатністю абсолютно всіх проблем. Інеса зі служби поддрежки допомогла відновити 4 сторінки на двох сайтах з збереженої версії сайту без відкату до збереженої версії.
Фотостудія Висловлюємо величезну подяку вашої компанії за створення нашого сайту. З вашою допомогою так легко і комфортно працювати. Всі ваші співробітники завжди привітні, готові допомогти в будь-якому виник питанні. Спасибі вам за оперативність, уважність, чесність і професіоналізм. Дуже приємно з вами працювати: все робиться швидко, чітко, якісно, можна отримати відповідь на будь-яке питання ( а для такого «чайника» як я, це дуже важливо. Дізналася про вас вже давно, всім раджу звертатися до вас. Працювати з професіоналами — це задоволення.
Хочу похвалити команду, яка займається редизайном сайту. Дуже швидко обробляються мої навіжені і сумбурні питання і побажання, які можуть змінюватися в день по 3 рази. Відповіді та поради дуже вдумливі й докладні, видно, що хлопці зацікавлені у своїй роботі. Добра і удачі у всьому.
Виберіть теми, по яким ви хотіли б отримати консультацію наших фахівців.
Консультація наших фахівців, абсолютно безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує. Наша команда – більше п’ятисот співробітників у різних країнах і містах.
Розуміння потреб онлайн — бізнесу, досвід взаємодії з тисячами клієнтів, висока кваліфікація персоналу, власні «ноу — хау» і хороший обсяг замовлень дозволяють Мегагрупп. ру пропонувати послуги високої якості за дивно низькими і «смачним» цінами.
Скачайте чек — лист щодо створення ефективного сайту.