Як забрати посилку з Китаю.

8-23-2018

Як забрати посилку з Китаю.

З митною службою в своєму житті зустрічалися багато людей. Але не завжди вантаж проходить безпроблемно. Часто трапляються ситуації, що вантаж на митниці затримується співробітниками. Що робити, якщо вантаж затримали, як правильно «відвоювати» свою посилку. Але досить часто люди стикаються з ситуацією затримки вантажу за ініціативою співробітників служби. Якщо вантаж затримано, це не означає, що його можна буде отримати. Забрати його цілком реально, якщо вантаж немає заборонених для ввезення товарів і продукції. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі доставка сборных грузов из китая.
Головне, набратися терпіння і з’ясувати причину затримки вантажу. Якщо в посилці знаходяться заборонені для ввезення товари і продукція, то посилка конфіскується співробітниками митної служби та ліквідується, відповідно, забрати її вже буде не можна. Найчастіше з затримкою вантажу стикаються фізичні особи, які замовляють собі товари для особистого користування з різних країн, включаючи Китай. Перевезенням їх займаються різні служби і організації.
Вона відрізняється від звичайної пошти тим, що з прибуттям посилки на поштове відділення за адресою відправлення замовнику приходить повідомний лист або смс на мобільний телефон про те, що посилка доставлена, і замовник може її забрати. Якщо посилка відправлялася по цьому каналу доставки, то ситуація дещо спрощується. Замовнику прийде лист про затримку. Якщо ж посилка відправлялася звичайною поштою, то замовнику самому доведеться з’ясовувати, куди вона поділася.