Як виграти в автомати.

11-22-2018

Як виграти в автомати.

І він буде існувати ще деякий час. Спеціальна програма на вашому мобільному телефоні буде сигналізувати в той момент коли ігровий автомат повинен видати хороший виграш. Вам потрібно натиснути кнопку старт і забрати свій приз. Ще не так давно ці «китайські» ігрові автомати Gaminator CoolAir (Кул. Умільці з Пітера придумали прошити баг в ці апарати. Навіть створили метод як потім розпізнати такий апарат. Коли у гравця залишається 10 кредитів потрібно було встановити 7 — лінію і зробити один прокрут (натиснути на старт). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі игровые автоматы онлайн остров.
Якщо залишок у 3 кредиту автоматично прописується в поточне вікно ставки — автомат забажен, якщо ні, то — ні. Позитивний результат перевірки надає можливість починати вигравати на вгадування у подвоєнні (чорне — червоне). Коли ви визначили що даний автомат має баг то, для його запуску потрібно ввести активатор — послідовна комбінація в режимі подвоєння.
Після того, як був введений останній символ активатора, баг активується і ігровий автомат включається на віддачу. Можна вгадати колір карти натиснувши на будь-який колір (який би колір ви не натиснули він буде правильно вгаданий). Після це баг відключався і чекав наступної комбінації для його активації. Всього існувало 8 кодів для активації. Кожен код активації запускав баг тільки один раз і для повтору потрібно було вводити наступний. Самий простий спосіб, щоб завжди спрацьовував один і той же код — обнуляти введений.