Як вибрати VPS хостинг

6-12-2019

Как выбрать  VPS хостинг
Коли мова заходить про вибір найбільш відповідного типу хостингу для нового проекту, багато хто задається питанням: який хостинг вибрати. Звичайний, так званий хостинг, або VPS/ VDS хостинг. Розглянемо переваги кожного типу хостингу, щоб зрозуміти, що саме буде максимально відповідати вашим вимогам. Звичайний хостинг використовують загальні ресурси сервера і на ньому можна запускати тільки ті програми, які будуть працювати в даному оточенні. Цей тип хостингу найбільш популярний, оскільки він є базовим, доступним і простим в обслуговуванні. основне завдання звичайного хостингу — забезпечити роботу вашого сайту та електронної пошти. Якщо ви шукаєте дешевий і простий в обслуговуванні хостинг для вашого сайту і пошти, — звичайний хостинг є ідеальним рішенням.

Цей хостинг підходить новачкам і тим, хто не має достатньо технічних знань для управління сервером. Віртуальний приватний сервер також відомий як vps hosting. Він володіє безліччю функцій, які суттєво відрізняються від звичайного хостингу. Основна з них — можливість повного контролю над сервером. VPS — хостинг є ідеальним вибором, якщо вам потрібно більше свободи в налаштуваннях. На відміну від налаштованого для оптимальної роботи сайтів та пошти звичайного хостингу, віртуальний сервер може виконувати будь-які завдання і його ресурси обмежені лише потужністю обраного пакету. Крім того, VPS хостинг більше підходить для високонавантажених проектів. Крім переваг звичайного хостингу, VPS дає повний доступ до вашого сервера для налаштування у відповідності з вашими потребами. З’являється можливість розвивати свій проект, зберігаючи витрати на колишньому рівні.

Вам потрібен сервер для виконання завдань, що лежать за межами можливостей звичайного хостингу. Звичайний хостинг і VPS не конкурентні послуги. Обидва типи хостингу підходять для різних завдань і типів веб — ресурсів. Все зводиться до того, які ваші потреби та бюджет. У багатьох випадках звичайний хостинг є придатним для багатьох власників сайтів. Він більш простий з технічної точки зору і зазвичай управляється через зручну адміністративну панель.

З іншого боку, для серйозних, навантажених і нестандартних проектів необхідний VPS хостинг. Це забезпечить масштабованість і дозволить налаштувати роботу сервера під власні потреби. Вибір типу хостингу залежить виключно від вас і ваших потреб. На нашому сайті ви знайдете докладні описи послуги звичайного хостингу і двох типів віртуальних серверів: VPS і VDS.