Як вибрати водонагрівач

2-7-2021

У даній статті ми дамо загальні рекомендації для вибору побутового водонагрівача в міську квартиру, заміський будинок, невеликий офіс. Вибір водонагрівача для виробничих потреб допоможуть зробити фахівці термоміра на підставі точних параметрів користувача.отже, для правильного вибору водонагрівача спочатку визначимо його найважливіші параметри:

Водонагрівачі бувають накопичувальними і проточними. У накопичувальному вода нагрівається протягом деякого часу, перебуваючи в ємності з працюючими нагрівальними елементами. Проточні водонагрівачі гріють воду» нальоту», включаючись від протоки води і вимикаючись автоматично при закритті крана. Порівняємо ці два типи за основними параметрами. Також хочемо порекомендувати замовити водонагрівач на сайті  https://santan.ua/  по найкращій ціні та високої якості .

У більшості випадків, якщо в приміщенні є можливість використання магістрального газу, застосування газового водонагрівача буде більш виправдано, ніж електричного. Якщо ж використовується газ в балонах, потрібно підрахувати як часто ви плануєте використовувати водонагрівач і який буде витрата газу на нього. При частому застосуванні-газовий варіант краще. Порівняємо два типи водонагрівачів.

Потужність електричного водонагрівача вибирається, виходячи з типу приладу, потреби в гарячій воді, а також з обмежень електромережі в даному приміщенні. При розрахунку потужності електричного водонагрівача варто також звернути увагу на вибір перетину електрокабеля.

Потужність газового побутового водонагрівача, як правило, перевищує потужність аналогічного електричного приладу і задовольняє мінімальний рівень комфорту з виробництва гарячої води. Детальніше про газові колонки читайте тут.

Для продовження терміну служби водонагрівача при поганій якості води, розгляньте питання про встановлення водяних фільтрів — фільтри для води-як вибрати.якщо даних рекомендацій недостатньо для самостійного прийняття рішення щодо вибору водонагрівача – звертайтеся за консультацією до фахівців компанії термомір.