Як вибрати ставки на кібер спорт

7-28-2019

Как выбрать ставки на кибер спорт
Ставки на кіберспорт онлайн або як розбагатіти на іграх.
Також хочемо вам порекомендувати https://gorilla.win/esports
Раніше комп’ютерні ігри були забавою, але зараз це заняття прирівняне до спорту. Тепер хороший геймер не просто спортсмен, але і багатий чоловік. Азарт і жага грошей завжди присутні в людині, тому логічно, що з’явилися ставки на кіберспорт. bet підказує, що ви можете робити ставки на найбільш популярні комп’ютерні ігри: ставки на Доту 2, CS GO і LoL.
Прогнози ставок на кіберспорт допомагають краще розібратися в темі і особливості даного виду спорту, а також аналізувати шанси команд або окремих гравців на перемогу.
Незважаючи на велику популярність і популярність кіберспорту, на питання «де робити ставки» ще не можна відповісти «скрізь». Далеко не всі букмекерські контори займаються подібним. Одні БК беруть гроші тільки на dota 2, в інших додається ще пара ігор, а у третіх можливо випробувати удачу у всіх популярних іграшках. Самі ж ставки на кіберспорт від частини такі ж, як зазвичай.
Тотал – таку можна зробити що завгодно: час гри карти, загальне число вбивств в раунді, кількість раундів і т.
Вбити Рошана/ Дракона/ Барона – в доту 2 і подібних іграх є особливо сильні персонажі, вбивство яких дає команді бонус, можна зробити ставку на те, яка команда перша вб’є такого персонажа.
Ставки грошима і лайв присутні в кожному виді спорту, але у світі комп’ютерних ігор є ще один різновид – речами або скінами. Зробити ставки на кіберспорт — значить, замість реальних грошей покласти на кон речі (броню, зброя) з гри. У разі перемоги ви отримаєте нову річ іншого гравця, в гіршому — залишитеся без артефакту, але зате грошима. Це відмінний спосіб ставок для тих, кого цікавить тільки азарт і для тих, хто ще боїться робити грошові вкладення. Стратегії на кіберспорт ще розробляються. Але вже є кілька моментів – CS GO можна закласти гроші на певні команди, які вкрай рідко програють, оскільки результат залежить від майстерності гравців. В доту 2 і подібних іграх все складніше. Результат залежить ще і від обраних героїв, рас, речей і т. Тому тут вигідніше поставити на аутсайдера.