Як вибрати ставки на футбол

8-17-2019

Букмекери приймають на футбольні матчі десятки різних ставок.
Це сама проста, зрозуміла і стара різновид ставок. Гравець повинен вгадати, чим закінчиться футбольна баталія: перемогою, поразкою або нічиєю. Також хочемо вам порекомендувати Горилла ставки на футбол .  Але є одне доповнення, якщо ставка робиться на матч, що проводиться за системою плей — офф, зараховується результат лише основного періоду. 

Голи, забиті в додатковий час матчу, в розрахунок не беруться. Точний рахунок Це не простий вид ставок, але дуже популярний. Він характеризується більш високими коефіцієнтами та рівнем ризику, оскільки вгадати остаточний рахунок матчу непросто. Але при правильному аналізі ігрової статистики зробити точний прогноз все ж можна. Експрес — ставка Це група ставок на кілька різних подій відразу. Їх коефіцієнти перемножуються між собою і в результаті досягають значного розміру. Але ризик програшу в експрес — ставці, прямо пропорційний кількості подій.

Якщо хоча б одна з них не станеться, перемогу святкуватиме букмекер. Тому, незважаючи на можливість великого і швидкого виграшу, такі ставки вважаються найбільш ризиковими. Ставка на тотал Її ще називають ставкою на загальну кількість подій. Можна поставити гроші на число ударів по воротах або кількість жовтих карток, показаних за матч. Такі тотали привносять у ставки на спорт високий рівень азарту, оскільки ймовірність результату подібних подій залежить від сліпої випадковості. А от ставка на кількість голів є менш ризикованою і більш популярною. Оскільки піддається прогнозуванню з високою часткою ймовірності.

Обираючи один з двох видів тотала, гравець намагається вгадати, менше або більше буде забито голів протягом певного часового проміжку. Оскільки такі ставки приймаються букмекерами під час проведення матчу в реальному часі. Найбільшою популярністю під час проведення таких «живих» трансляцій користуються ставки на результат матчу і різні тотали. Нехай наша стаття допоможе вам вибрати для себе оптимальний вид футбольних ставок і перетворити свою любов до спорту в джерело постійного доходу.