Як вибрати смартфон.

9-11-2018

Як вибрати смартфон.

Але в модельному ряді компанії зараз більше десятка смартфонів, і розібратися, що один краще іншого непросто. Тепер про кожну розповімо докладніше. П’яте покоління смартфонів Redmi умовно можна поділити на підкатегорії: бюджетну, середню і високу. При цьому вартість апаратів з останньої категорії не перевищує 250 доларів, але у них відмінна, майже безкомпромісна функціональність. По суті, це однакові смартфони з різницею в діагоналі дисплея: у першого – 5, а у другого-5, 5 дюймів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить motorola.
У середньому його ціна на ринку становить приблизно 100 доларів. За ці гроші ви отримуєте всю функціональність, необхідну для зв’язку і розваг. Зрозуміло, це не флагманське якість матеріалів та оснащення, але спілкуватися, знімати, грати і споживати контент за допомогою цього смартфона легко і зручно. При цьому можна бути впевненим у його якості. Це стосується всіх моделей без винятку. Наступним по ціновій категорії і рівнем оснащення буде дует Redmi 5 і Redmi 5 Plus.
Це смартфони нового покоління в модному повноекранному дизайні. Їх не назвеш зовсім безрамковими, але в порівнянні з четвертим поколінням Redmi прогрес є. Різниця моделей в діагоналі дисплея і процесорі. Завдяки такому формату апарати зручно лежать в руці, але до верхнього краю доведеться тягнутися. Флагман лінійки Redmi Note 5 зібрав в собі всі популярні тренди цього року: безрамковий дисплей і подвійну камеру. За габаритами та дизайну лицьового боку це майже повна копія Redmi 5 Plus.