Як вибрати смартфон

1-29-2019

Как выбрать смартфон
Вибираючи смартфон, багато починають з вибору виробника і звертаються до брендів, які мають хорошу репутацію. Серед них можна знайти новітні розробки з високими показники, моделі для новачків, а також потужні гаджети для повсякденних завдань.
Також хочемо вам порекомендувати https://Zeon18.ru/tig/smartphones/brand-xiaomi/
Багатозадачність смартфона зробила його популярним серед ділових людей, а також тих, хто активно користується мессенджерами, соціальними мережами та інтернетом. Всі функції гаджета можна налаштувати індивідуально. За збереження інформації відповідає сканер відбитка пальця, а також функція розпізнавання осіб Завдяки цьому ви отримуєте впевненість у безпеці своїх даних і швидкий доступ до інформації. Користуватися можна одночасно двома SIM — картами. 32 гб вбудованої пам’яті дозволяють йому швидко і чітко працювати в умовах багатозадачності.
Не останню роль відіграє також стильний дизайн і обтічна форма смартфона. Завдяки цьому його зручно тримати в руці, він не вислизає з долоні. Ач, що забезпечує високий рівень автономності і дозволяє активно користуватися телефоном цілий день. Основна камера на 13 мп і фронтальна — на 8 мп оснащена спалахом. Параметри зйомки ви можете налаштувати заздалегідь, вибравши відповідний режим, яскравість і контрастність. Автоматичне фокусування допомагає зосередитися на об’єкті і отримати чітке зображення, яке можна урізноманітнити за допомогою спеціальних фільтрів.
При діафрагмі 9, яка характерна і для основної, і для фронтальної камери, забезпечує високий рівень світлопропускання і глибину різкості. Це дозволяє отримати яскраві і насичені знімки. Дисплей Super Amoled відображає 16 мільйонів кольорів, тому зображення виходить контрастним і реалістичним.
Смартфон оснащений слотом для microSD, тому внутрішню пам’ять можна збільшити до 256 Гб. Апарат підтримує всі сучасні формати зв’язку, в тому числі 4G. Він також підтримує бездротові технології зв’язку Wi — Fi і Bluetooth версії Є стандартний роз’єм microUSB і роз’єм для навушників Гаджет комплектується навушниками, скріпкою для сім — карти, адаптером живлення і кабель.