Як вибрати робот пилосос

10-29-2018

Как выбрать робот пилесос
ГлавноеМинскЭксклюзивДеньги і властьОбществоВ миреКругозорПроисшествияФинансыНедвижимостьспортавтоледи42афишаgoребенок.ВУПро бізнес.
Також хочемо вам порекомендувати посмотрите тут
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ РЕКОМЕНДУЕМВот така дивна осінь: на тижні до 18 °С, але без дощів не обойдетсяРекордный зростання пенсій, оновлений БПМ, подорожчання сигарет, ліміти від лоукостерів.
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ РЕКОМЕНДУЕМВот така дивна осінь: на тижні до 18 °С, але без дощів не обойдетсяРекордный зростання пенсій, оновлений БПМ, подорожчання сигарет, ліміти від лоукостерів.
Наприклад, корейська компанія Yujin Robot, виробник iClebo Arte, випускає розумних роботів і для інших торгових марок (Philips, Miele). Ці бренди будуть мало відрізнятися за своїми експлуатаційними і технічними параметрами: інтелект і якість прибирання рівне. Чудово себе зарекомендували і роботи прибиральники Neato: вбудована навігація, повне розуміння поставлених завдань, точна координація переміщень і знання свого розташування.
Тому, вам потрібно докупити «координатори руху», які складають основу інтелекту робота. А ще – заручитися терпінням для розстановки елементів інтелекту робота по квартирі. Переконатися, що все зроблено правильно і намагатися їх не зміщувати, так як робот може і не зайти до кімнати. Китайські роботи під різними іменами, або роботи no name, оснащені лампою УФ-випромінювання, служать не більше півроку і потім починається активний ремонт вироби. Розумному робота-пилососа, крім збору пилу та сміття, потрібно вміти розуміти, де він знаходиться в приміщенні: в якій кімнаті був, а де ще немає. Навігація здійснюється за допомогою фотокамери або лазерного лідара, завдяки яким робот захищений від хаотичних переміщень. Лідери в точності навігації iClebo, Neato, LG і Samsung. Алгоритми їх навігації приблизно однакові і дані марки будуть чудово себе почувати навіть в самих складних приміщеннях. Важлива деталь розумного прибиральника – технологічний, довговічний джерело енергії. На сьогодні це Li-ion акумулятор з терміном служби п’ять років. Причому, роботи-прибиральники з передовими елементами живлення за ціною практично не відрізняються, а інколи навіть дешевше, так як виробникові не треба закладати у вартість робота можливий вихід з ладу акумулятора в гарантійний термін.