Як вибрати робот пилосос

11-1-2018

Как выбрать робот пилесос
Оптову партію роботів пилососів з Китаю може привезти будь-яка бажає компанія. У китайських виробників немає вимог до дилерам і тому в Інтернеті можна зустріти сотні офіційних дилерів одних і тих компаній, які обіцяють відмінну якість продукції і навіть кілька років гарантії. При цьому не фахівців не сервісних центрів такі компанії не мають. Все це, на жаль, погано позначається на бажанні людей купити собі робот пилосос.
Також хочемо вам порекомендувати посмотрите тут
Будьте уважні! Єдиний японський виробник роботів пилососів це компанія Sharp, продукція компанії продається тільки на території Японії. На ринку Росії офіційно присутні тільки три корейських виробника. Це Samsung. LG і єдиний професійний корейський виробник робототехніки Yujin Robot (Iclebo). Все інше виробляється в Китаї.
Що стосується вологого прибирання, то під нею китайські виробники мають на увазі вологу серветку площею близько 15 кв. див., прикріплену до нижньої частини пилососа. Вологим прибиранням/миттям підлоги назвати це складно – через кілька сантиметрів протирання підлоги, серветка висохне і на цьому вся вологе прибирання закінчиться. Маленький розмір навіть не дозволяє використовувати її для протирання підлоги, як це роблять корейські виробники.
З усіх китайських виробників можна виділити компанію Ecovacs, з роботами DeeBot. Це «оригінальний» китайський виробник, який бере участь у міжнародній виставці споживчої електроніки поряд з іншими розкрученими компаніями, такими як iClebo, iRobot, Samsung і т. д.
Сьогодні, кожен виробник намагається довести свою продукцію до досконалості, гарантуючи якість надійність і широкі можливості робота пилососа. Ви можете придбати пилосос на будь-який смак: робот пилосос для сухого, вологого прибирання, пилососи які краще і ретельніше усувають шерсть і пух тварин, або ж пилосос ефективно борються з алергенами.
Вибираючи, робот пилосос, Ви, звичайно, можете віддати перевагу більш дешевої продукції, але пам’ятайте, що ваші шанси залишитися задоволеними покупкою 50/50. Китайські пилососи, з привабливими цінами, заслуговують ретельного і уважного підходу до вибору. Ознайомтеся насамперед уважно з продавцем робота пилососа, відвідайте офіс і сервісний центр, зверніть увагу на відгуки конкретних споживачів і не беріть китайський робот пилосос, якщо площа прибирання понад 50 кв. м.