Як вибрати расходник

9-19-2018

Как выбрать расходник
А от якщо в сім’ї є школярі та студенти, котрим доводиться друкувати часто — краще зупинитися на струменевому принтері з екологічно безпечними чорнилом. Тут небезпека тільки в їх вживанні — якщо їх випити, може початися розлад шлунку з усіма витікаючими наслідками. Тому їх краще тримати в недосяжному для дітей місці і не експериментувати самому.
Також хочемо вам порекомендувати на сайте
Що ж до домашніх принтерів, там пристрій ще простіше. Ну камон, хто в XXI столітті багато друкує будинку? Якщо у вас там SOHO, то недорогий лазерник ЧБ буде роками видавати, перш ніж потрібно щось замінити. А кольорові відбитки – нууу, якщо хто-то любить друкувати фотографії, що вигідніше віддати файло в фотодрук, ніж купувати спеціальний фотопапір і друкувати вдома фотки сотням.
Струменевий принтер набагато заморочнее у обслуговуванні – по закінченні гарантійного терміну він обов’язково засохне (якщо ви, звичайно, не друкуєте постійно), і ви будете витрачати половину хвалених 70мл банок на постійні прочищення. Бажаючих заощадити за рахунок альтернативних чорнила і СНПЧ чекають танці зі шприцами, пачкающимися чорнилом, ресетом чіпів на картриджах, необхідності калібрування кольору.
Якщо немає завдання друкувати фотографії, вибір тільки лазерний. Для струменевих принтерів необхідно купувати спеціальну папір не лише для фотодруку, але для звичайної друку тексту. Якщо Ви в основному друкуєте текст з вкрапленням картинок, то тільки лазер! Купуючи принтер, треба розуміти, що якщо Ви не будете займатися виготовленням на ньому фотографій, Вам краще всього підійде лазерний.
Так, вже … Лазерний однозначно, обслуговування майже ніякого, заправляй картриджі і все, у балончиків якщо сопло висохло, то це великий геморой ( що тут написано про прочищення, навіть не знаю що і сказати, просто брехня – ніяка ревізія не допоможе при посухи від місяця). У балончиків є Один плюс – це друк фото великих обсягів і все ( в даній, рекламної статті не написано, що дивно ???) Струйник постійно підсмоктує з компа завдання, а лазерник має всі завдання відразу розмістити у своїй пам’яті, якщо не влазить …. повис, а фотки завдання сильно роздуває.