Як вибрати оверлок для виробництва.

8-23-2018

Як вибрати оверлок для виробництва.

Позаду залишилися часи, коли не було з чого вибирати. Добре зарекомендували себе на ринку машин промислового оверлока такі бренди як Juki, Brother, Bernina, Janome, Merrylock та ін. Багато покупців, вибираючи техніку «на століття», орієнтуються на ім’я виробника. Але мало хто вникає в технічні особливості: види швів, ширина обметування, наявність диференціальної рейки або автоматичної заправки нитки або скільки ниток при обметочном шві. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі оверлок купить.
Є така думка, що деякі швейні машини можуть замінити оверлок, який навіть зовні мало схожий на звичайну швейну машину. Відмінність є і в технічному пристрої. Швейна машина сточує тканини 2 — хниточным стібком, оверлок обметывает зрізані краю, як мінімум, 3 — хниточным швом. Швейна машина може лише імітувати обметочний шов, який при найменшому напруженні, особливо на трикотажних тканинах, рветься. Обметочний шов на оверлоці немов вывязывается і виходить розтяжним і еластичним, тягнеться разом з тканиною.
У «плетінні» беруть участь 3 — 4 нитки одночасно, при цьому важливу роль виконує диференціальна рейка, розтягуючи або стягуючи ділянки трикотажу. Шов стає ще більш еластичним, що дуже важливо при виготовленні спортивного одягу. Щоб правильно вибрати промисловий оверлок, потрібно підбирати машину по своїм потребам. Якщо шити для себе, час від часу, можна купити недорогий, звичайний оверлок. Для виробництва, де машина використовується часто, а якість і зручність в роботі пріоритетні, без промислового оверлока не обійтися.