Як вибрати онлайн ставки на футбол

10-23-2019

Как выбрать онлайн ставки на футбол
Тотал в ставках на футбол — це парі на загальний підсумок матчу, сумарна кількість забитих м’ячів, порушень, і т. Футбол досить динамічний вид спорту, тому по ходу матчу відбувається чимало подій, які можна включити в цей вид договорів. Також хочемо вам порекомендувати https://stavki-football.com.ua/ .   У БК Gorilla ставки на футбольні зустрічі приймаються на тотали, фору, звичайний результат. В онлайн режимі їх укладати легше, тому що більш зрозумілий склад, настрій кожної з команд та інші фактори, що дозволяють прогнозувати події змагання. Тотал в ставках на футбол — приємну різноманітність в ставках, тим більше коли є явний фаворит і підсумок зустрічі зумовлений.

Даний тип приймають на прематч і в лайв, поділяють на стандартний варіант і індивідуальний або додатковий. Перший приймають на суму голів і позначають ) — на події, які не увійшли в основний варіант. Беттеры зазвичай використовують прогнози на сумарний результат, коли запропоновані букмекером коефіцієнти на інші варіанти прогнозів (чистий результат, фора) їх не влаштовують. Підсумок може бути цілим або дробовим числом. Цілий коефіцієнт означає, що передбачається повернення, якщо число вгадано точно.

Наприклад, на три голи у матчі, який закінчився з рахунком 2: 1, має коефіцієнт 1, тобто повертається. У відсоткових показниках такого бути не може, тому гравці завжди отримують або програш, або виграш. У БК Gorilla ставки на футбольні матчі на тотали приймаються на дробові кэфы. Таке розмаїття змагань для укладення договорів надає беттерам широку можливість при виборі стратегій.

Найбільш популярними системами є: — вибрати два змагання за принципом більше або менше, поставити три експреса на два фіналу. Кэфы протилежних результатів повинні бути приблизно рівні. Вибираються команди, які переважно забивають більше двох голів за зустріч.

Якщо прогнози об’єднати в експреси, то призовий фонд значно підвищиться. — прогноз на парне або непарне сумарне число голів. — кэфы на такий результат досить високі, якщо правильно підібрати змагання (наприклад, Лігу Чемпіонів), то прибуток може покрити кілька попередніх невдалих угод.
Кожна стратегія ставок на футбол підбирається індивідуально, вона залежить від поточного депозиту і активності беттера. Крім того, слід брати до уваги супутні фактори (погода, склад, травми та інші). Подібна стратегія підійде для ставок на теніс та інші види спорту.