Як вибрати охоронну фірму.

4-11-2018

Як вибрати охоронну фірму.
Спочатку переконайтеся, що вона вам підходить. Краще віддати перевагу ті охоронні фірми, які надають кілька видів охорони і виконують не тільки безпосередні послуги охорони, але і проектування систем безпеки, монтаж сигналізації. А у випадку некоректної роботи сигналізації відновлення її працездатності займе дуже короткий час. Зверніть увагу на негативні відгуки про охорону. Зазвичай негативні відгуки правдиві, від реальних людей. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі пультовая охрана магазина.
Не потрібно робити висновок по одному єдиному відкликанню. На сайтах охоронних фірм зазвичай викладають фото ліцензій та сертифікатів. Зверніть увагу на дату закінчення ліцензії. Якщо скоро закінчитися термін — то краще не ризикувати і не домовлятися з цієї фиримой. Всілякі датчики сигналізації вдосконалилися настільки, що відмінність від того, якими були 10 років тому — колосальне.
Як багато фраз «ми на ринку охоронних послуг 10 років». І про це вам обов’язково скажуть менеджери, мовляв, фірма вже давно працює, значить надійна. Але по суті ця цифра нічого не означає. охороняють, і 10. Перевірити ці цифри не можна, адже показати документацію фірми — значить не дотримати конфіденційність клієнтів.