Як вибрати офіс для оренди?

12-27-2016

Як вибрати офіс для оренди?

Для того, щоб зняти офіс в оренду важливо визначити найбільш необхідні й оптимальні для вас умови. Шукайте офіс під свої потреби, визначте першочергові потреби і те, чим можна поступитися для мінімізації витрат. Кращі офіси ви можите знайти тут http://kievoffice.com.ua/

Принципи оренди офісів Лобні як і інших регіонів схожі і полягають в наступному:

Місце розташування.

Основний аспект на початковому етапі – це місце, потрібно вивчити інформацію щодо ринку нерухомості. Не забудьте перевірити, чи є парковка поруч з передбачуваним офісом.

Вхід в будівлю і вивіску.

Наступний важливий аспект — це вхід в будівлю і вивіску. Чи можливо розмістити на фасаді будівлі помітну вивіску або покажчик, щоб Ваш бізнес не залишився непоміченим.

Стан і зовнішній вигляд.

Знайшли приміщення — оцініть його стан, зовнішній вигляд, внутрішню і зовнішню обробку, необхідність у проведенні ремонту, а також технічний стан будинку, в якому воно розташоване. Зверніть увагу на надійність замків і дверей, рівень освітленості, є кондиціонер, в якому він стані. Важливо також охороняється будівля, є сигналізація та відео спостереження.

Послуги, які включаються у вартість орендою плати.

Вивчіть, які послуги включає орендодавець у вартість орендою плати, входить сюди регулярне прибирання приміщень, охорона, уточніть, на яких умовах вам буде дозволено користуватися інтернетом та телефоном. Кращим варіантом буде, якщо в вартість оренди входять витрати на електрику, воду, опалення, прибирання, вивезення сміття, охорону, та інші зручності, що надаються орендодавцем.

Підписання договору.

На етапі підписання договору оренди перевірте легітимність повноважень орендодавця. Впевніться у наявності права власності на це приміщення, відсутність обмежень на здачу цього приміщення в оренду. Уважно читайте договір оренди, зверніть увагу, за який період необхідно повідомити орендодавця про намір розірвати договір оренди. Якщо є необхідність — складіть протокол розбіжностей або направте свій варіант орендного договору.