Як вибрати навчання в європі.

9-21-2018

Як вибрати навчання в європі.

Німецька освіта заслужено вважається одним з кращих в Європі. Щорічно вищі навчальні заклади Німеччини потрапляють в список кращих не тільки європейських, але і світових рейтингах. Про якість німецького освіти свідчить і той факт, що тут навчається понад 250 тисяч іноземних студентів. А загальна кількість учнів становить більше 2 мільйонів чоловік. Німецька освіта цінують і самі жителі країни. Навчання в іншій країні за статистикою вибирає менше 10% німців. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі учеба в европе.
Ще один важливий факт — більшість вузів Німеччини — державні. Вони знаходяться на дотації держави. Студенти платять лише мінімальні внески (про них читайте нижче). Приватні вузи тут теж є, але їх відносно небагато – трохи більше 30%. До недавнього часу вища освіта в Німеччині було повністю безкоштовним. І тепер крім обов’язкового внеску раз на семестр, також необхідно сплатити суму близько 500 євро. З кожним роком до цієї практики приєднується все більшу кількість вищих навчальних закладів.
З іншого боку, держава надає допомогу батькам учнів, до досягнення дітьми 25-річного віку. Розмір допомоги в різних землях відрізняється, але в середньому становить близько 180 євро. Що стосується стипендій, то вони відрізняються від тієї системи, яка існує в країнах Східної Європи. Стипендії видають лише спеціальні фонди. Зазвичай їх отримують найбільш обдаровані студенти або учні з особливим соціальним статусом чи іншими особливостями.