Як вибрати лендінгем

5-30-2019

Как выбрать лендинг
Продумуємо всі деталі на етапі створення лендинга – від колірної гами до розташування кнопок, щоб залучити максимальну кількість клієнтів. на рекламний бюджет в кабінеті Google Ads.
Також хочемо вам порекомендувати заказать лендинг в Киеве
Лендінгем підійде клієнтам, у яких є один або кілька товарів (краще, коли вони мають унікальну перевагу або виділяються на тлі всього ринку), які вони хочуть продати.
Також лендінгем підійде клієнтам або компаніям, які пропонують вузький спектр послуг або одну послугу (краще, коли вона є унікальною нової на ринку).
На даному етапі ми з’ясовуємо всі завдання, які ставляться перед майбутнім лендингом. Правильно сформульована мета є запорукою успішного та ефективного співробітництва.
Після отримання технічного завдання дизайнер проектує сторінку. На даному етапі розробляється схематичний прототип, на якому можна побачити, де і які блоки будуть розміщені.
Після затвердження прототипу – дизайнер розробляє дизайн сторінки. У клієнта є можливість внесення трьох ітерацій правок у дизайн (змінити кольорову гаму, використовувати інший шрифт, змінити іконки або зображення).
При необхідності, ми беремо на себе підготовку текстового контенту для лендинга. Редактори готують найбільш релевантний контент, враховуючи особливості тематики проекту та побажання клієнта.
Отримавши дизайн — макет, верстальник розробляє html — структуру сторінки, опрацьовує інтерактивність елементів (анімацію) і коректне відображення на різних пристроях (адаптивність). При необхідності інтегруємо верстку з CMS для більш зручного редагування контенту клієнтом.
Після налаштування сторінки ми тестуємо її роботу і переносимо на робочий хостинг клієнта. Після запуску сторінки ми готуємо архів з усіма файлами проекту для передачі клієнту.
ТОВ ТОВ висловлює щиру подяку спеціалісту Агентству «Webline Promotion» Гайдамаці Дмитрові за якісну і професійну підтримку з питань інтернет реклами та розвитку сайту нашої компанії . Всі надані послуги виконувалися своєчасно і на високому . Наша співпраця по сайту дало хороші стабільні результати .