Як вибрати косметолога

9-14-2018

Как выбрать косметолога
При першому знайомстві з косметологом хорошою ідеєю буде почати з простий і недорогий процедури, наприклад, ультразвукової чистки. Ця процедура, можливо, і не дає такого глибокого ефекту, як механічна чистка, але вона добре відлущує верхній шар і запускає обмін речовин. І саме головне: навіть відверто поганий косметолог не зможе цієї чищенням тобі нашкодити.
Токож хочемо вам порекомендувати window cleaning
Не соромся ставити питання майстру. Насамперед про його освіту, курси підвищення кваліфікації, досвід роботи і участь в семінарах. Добре, якщо лікар буде в курсі останніх новинок, а це неможливо, якщо він нехтує додатковою освітою. Також фахівець повинен вміти зрозуміло пояснити, які процедури і навіщо тобі пропонує, чим їх можна замінити і якого результату слід очікувати.
Останнє правило і, мабуть, найважливіше – прислухайся до своєї інтуїції. Ніякі поради подруг або відгуки на форумах не дадуть тобі кращої картини, ніж твій внутрішній голос. Тільки ти сама знаєш, що тобі підходить і якого результату ти очікуєш. Зрештою салонні процедури це не гірка пігулка, а сеанси любові до себе – насолоджуйся ними.