Як вибрати Інтернет для дачі

6-7-2019

Є у мене традиція — навесні міркувати про те, як влаштувати інтернет на дачі. Посилання на попередні частини давати не буду, бо толку від них ніякого — тарифи давно помінялися. З корисного — можу порекомендувати статті про мобільний інтернет при слабкому рівні сигналу і про мобільний інтернет в цілому (що такий, який буває і т. Для мене «дачний» інтернет визначається в першу чергу тим, що його або повинно бути багато, або, ще краще — щоб він був безлімітний. При цьому сімка повинна працювати в модемі (багато «смартфони» тарифи зараз в модемах працювати не бажають). Звертайте увагу на те, що стаття пишеться в реаліях Московського регіону. В інших областях тарифи можуть відрізнятися. Чим можна розжитися в цьому році.
Також хочемо вам порекомендувати Інтернет на дачу

Для початку коротко розглянемо варіант з великими пакетами трафіку. Картина схожа на попередні роки. Tele2 додав собі нічний безліміт (раніше не було) і взагалі виглядає смачно, до того ж пропонує найнижчу ціну за гігабайт і найбільший пакет. Фон «удлиннил» ніч (раніше була на годину коротше), а у Білайну — нічого цікавого (теж традиція). Хоча з іншого боку — якщо нічний безліміт вам не потрібен, а Теле2, скажімо, в погано ловить на дачі — цілком собі варіант (дивимося на ціну за гігабайт). Вистачить чи ні такого обсягу трафіку — питання індивідуальне. Мені кілька років тому ще вистачало (бувало навіть, що до кінця місяця пристойно залишалося), але тепер — і діти підросли, і сам інтернет змінюється. Тому переходимо до безлімітним варіантами. В салонах зв’язку операторів «великої четвірки», якщо запитаєте, вам швидше за все почнуть вішати на вуха локшину про те, що безлімітного мобільного інтернету більше немає (як ми переконаємося нижче — це не так).


Пройдемося по ним по — порядку. Працює це тільки для модемів та роутерів. Дійсно, ось знадобився мобільний інтернет ненадовго, що з — за цього цілий місяць оплачувати. Сюди ж додамо те, що при оплаті інтернету відразу на рік йде пристойна знижка, а так само той факт, що на швидкості 64 Кбіт/ сек інтернет працює безкоштовно. На жаль, ні одна бочка меду не обходиться без ложки дьогтю. І якщо в багатьох операторів це всякі тарифні тонкощі або обмеження, прописані дрібним шрифтом, то у Yota — своя проблема. А саме — досить слабке покриття, особливо у віддалених куточках. Ось і у мене на дачі Yota не працює. Хоча цієї зими з’явився промінчик надії — приїхавши одного разу на дачу, я з цікавістю виявив, що у мене запрацював Мега.