Як вибрати хороший профнастил!!!!

9-22-2019

Паркан з профнастилу практичний і доступний в ціні. Його легко монтувати, і він не потребує регулярного догляду. Але щоб таке огорожу без проблем простояло не один десяток років, потрібно вибрати хороший профнастил для паркану. Перш ніж вибрати профлист, треба розібратися в його види та характеристики. Профнастил – що це за матеріал. Це тонкий металевий лист, яким методом холодного прокату надають рельєфний профіль. Профілювання листа значно підвищує його жорсткість, не збільшуючи масу. З якого металу виробляють профлист. Найчастіше основу профлиста становить сталь.

Цей матеріал схильний до корозії, тому його покривають цинком. Також можна знайти профнастил з алюмінію і міді. Купить профнастил з захисним покриттям володіє такими характеристиками: міцність, негорючість, стійкість до корозії, до температурних впливів, легкість, довговічність. Залежно від форми профілю розрізняють хвильовий і трапецієподібний профлисти. За місцем застосування профнастил ділиться на стіновий, покрівельний, що несе. Чим профнастил відрізняється від профлиста. Це один і той же матеріал. Але профнастилом частіше називають листи, призначені для покрівлі, тому що їх стелять. А профлистом зазвичай позначають матеріал для облицювання фасадів і влаштування огорож. Для захисту матеріалу від руйнівних зовнішніх факторів застосовують цинкування і полімерне покриття.

Яка різниця між оцинкованим листом і листом з полімерним покриттям. Цинкування захищає сталеве ядро листа від корозії. Але це недостатньо надійний захист. Термін його служби не більше 20 років. Оцинковані профлисти дешевше полімеризованих, їх використовують для тимчасових огорож. Профнастил з полімерним покриттям може прослужити більше 50 років. Які види полімерного покриття є. Основу становить ПВХ, товщина шару досягає 200 мкм. Суміш поліуретану та поліаміду, стійка до високих і низьких температур, не вигорає на сонці. У маркуванні присутня буква слова та цифри. Цифра після букви показує висоту хвилі профілю в міліметрах. Який профнастил підійде для огорожі.

Для влаштування огорож найчастіше використовують профнастил С10. Він має достатню жорсткість і доступний за ціною. Чому ширина листа позначається двома розмірами і за яким із них вважається ціна. Ціна може бути вказана за 1 лист, за квадратний метр або за погонний метр (повної ширини листа). Як розрахувати кількість профлистів для огорожі. Загальну довжину огорожі потрібно розділити на корисну ширину профлиста і округлити до більшого цілого числа. Ви отримаєте безкоштовну консультацію з матеріалами для парканів та їх встановлення. До ціни входять: матеріали, виробництво і роботи.