Як вибрати домен

6-10-2019

Как выбрать домен

Вибір доменного імені – дуже важливий крок при створенні сайту. При нинішній заповнювання інтернету, дуже важко підібрати яке-небудь пристойне ім’я для свого сайту, а це дуже важливо, особливо якщо сайт спрямований на серйозну діяльність. Для початку потрібно зрозуміти який домен краще вибрати. Також хочемо вам порекомендувати https://regery.com.ua/ru/domains/prices

Спочатку, домен COM використовувався тільки для комерційних проектів, домен ORG – для некомерційних, домен NET – для IT проектів. Але майте на увазі, реєструючись в зоні COM, NET або ORG, ви віддаєте перевагу англомовним користувачам, тому що саме у них ці домени використовуються найчастіше, хоча завжди є винятки. Реєструючись на національному домені, наприклад COM. UA або UA, ви не лише даєте зрозуміти користувачеві звідки ви родом, але і позначаєте територію країни для якої створювали свій сайт. Далі, величезну важливість має саме доменне ім’я, воно повинно бути зрозумілим і що запам’ятовується.

Вибирати доменне ім’я стоїть в залежності від його спрямованості. Наприклад, якщо ви створюєте іменний сайт, наприклад сайт — візитку для адвоката, співака чи письменника, то краще всього в доменному імені використовувати ініціали або дані цієї людини. Прикладом може послужити веб — сторінка письменниці J. Rowling, автором серії книг про Гаррі Поттера – www. Але цей спосіб абсолютно не підходить для сайту компаній або організацій. Найвигідніша, це вказати в доменному імені рід діяльності компанії, це дуже ефективний спосіб пошукової оптимізації. Якщо є можливість, створіть доменне ім’я містить назву компанії, так і її рід діяльності, це ідеальний варіант.

Якщо ви створюєте сайт для фірми з уже розкрученим брендом, тут і нема чого думати , вам обов’язково потрібно створити доменне ім’я містить назву бренду. Прикладами гарної назви можуть служити : remont. ua для фірми, що займається ремонтом або tour4you. Ще один важливий момент , при реєстрації доменного імені, не скупіться і зареєструйте ще кілька доменних імен з схожими назвами. Наприклад, ви створили сайт для будівельної фірми. Це не тільки спростить знаходження вашого сайту в пошукових системах, але і не дасть конкурентам підібрати співзвучний з вашим домен для того, щоб відбирати ваших клієнтів.