Як вибрати букмекерську контору

5-30-2017

Боїтеся, що перший досвід ставки на спорт закінчиться втраченими грошима з-за букмекерів-шахраїв? Це можливо. Але якщо ви будете в курсі, на що звертати увагу при виборі букмекерської контори, то з великою ймовірністю ніколи не зіштовхнетеся з обманом .Пропоную поставити https://betru.club/betcity-stavki/

Знати, як вибрати букмекерську контору, що особливо важливо для новачка. Так давайте розберемося.

Надійність букмекерської контори

Найважливіший фактор, причому універсальний для всіх категорій гравців – надійність букмекерської контори. Граємо ми не на фантики, а на свої кровні грошики. І їх слід довіряти тільки перевіреним компаніям. Як вибрати легальну в інтернеті?

По-перше, ознайомтеся з відгуками інших гравців і оцінкою . Рекомендованим до букмекерських компаній належать  з оцінками 5 і 4. Рейтинг 3 бали – ще не вирок для букмекера. Сюди потрапляють всі контори при додаванні їх в рейтинг, а згодом оцінка уточнюється. Але все-таки ставитися до цим компаніям слід з обережністю: їх надійність або недостатня, або у нас мало інформації про них.

…завжди перевіряйте ліцензію букмекера!
По-друге, зверніть увагу на вік і репутацію (популярність) контори. Якщо букмекерська компанія існує давно, це зазвичай свідчить про те, що вона встигла встати на ноги і надійна. Хороша репутація БК.

По-третє, завжди перевіряйте ліцензію букмекера! У надійних букмекерських контор на сайті ви завжди знайдете вичерпну юридичну інформацію, а саме назву лицензирующего органу та номер ліцензії. Частіше за все є і посилання на сторінку з ліцензією на сайті ліцензіара, де також мають бути вказані контакти, за якими ви можете поскаржитися на букмекерську контору, якщо буде необхідність.

Широта лінії, розпису та коефіцієнти

Інший важливий фактор при виборі контори – широта лінії. Простою мовою – кількість спортивних подій, на які ви можете зробити ставку. Цей параметр стає все більш гнучким, тому що в лініях букмекерів з’являються все нові пропозиції. Якщо раніше нас могли здивувати наявністю якихось екзотичних видів спорту і ставок на результати виборів у США, то тепер навіть ставки на самий завалящу футбольний турнір та в порядку речей. Звичайно, більшості гравців такі речі зовсім не потрібні. Популярні види спорту присутні в абсолютно всіх букмекерів. Вибір контори за цим параметром суто індивідуальний і залежить від уподобань самого гравця. Правда, якщо вас цікавить, яку БК вибрати для ставок на кіберспорт, тут параметр наявності потрібних дисциплін, турнірів і навіть матчів стає визначальним.

Найкраще знайти серед надійних букмекерських контор свою золоту середину – ту компанію, яка забезпечить вас необхідними спортивними подіями і варіантами ставок при досить високих коефіцієнтах.
Аналогічним чином слід підходити до розпису ставок на події в лінії. Розпис – це перелік усіх парі, які пропонує вам букмекер в рамках якого-небудь події. В основному букмекери намагаються рясно розписати кожен матч, щоб задовольнити потреби будь-якого гравця.

Також БК для професіоналів відомі тим, що не ріжуть максимуми, а ще ці БК підходять для вилок, оскільки зазвичай не накладають на ігровий рахунок обмеження з-за цього. Найкраще знайти серед надійних букмекерських контор свою золоту середину – ту компанію, яка забезпечить вас необхідними спортивними подіями і варіантами ставок при досить високих коефіцієнтах.

Валюта рахунку та способи виведення коштів

Яку вибрати валюту на БК? Це та інші запитання треба поставити собі, перш ніж почати гру. Валюта рахунку, кількість способів депозиту і виведення, швидкість виплат, комісії – це вкрай важливо. Відкривати рахунок краще в тій валюті, якою ви користуєтеся в повсякденному житті і в якій у вас карта. Інакше ви будете постійно втрачати гроші на конвертації валют. Букмекер повинен дуже сподобатися вам, щоб ви закрили очі на цю раду. Переконайтеся, що букмекер підтримує спосіб оплати, який найбільш зручний особисто вам. З кількістю платіжних методів зараз немає проблем у більшості букмекерів, але в списку з 30 платіжок може не знайтися вашої коханої, і це багато в чому перекреслить інші плюси даної контори.

Майте на увазі, що ви будете платити комісію і за виведення коштів з платіжної системи. Тому гарненько вивчіть умови зручних вам платіжних систем. Будьте готові до того, що в методах депозиту/виводу у багатьох зарубіжних букмекерів може не виявитися звичних QIWI і «Яндекс.Грошей».

Швидкість виведення грошей – ще один важливий фактор, але увагу йому приділяють надто багато. У багатьох однаково надійних контор по цьому параметру є значні розбіжності. Багато хто дивуються, коли з контори «А» виплата приходить за хвилину, а контора «Б» до цього рік поспіль виводив кошти по кілька діб. Ті ж, хто перейшов з контори в контору в зворотному напрямку, починають писати гнівні листи в службу підтримки вже після 30 хвилин очікування виплати, будучи впевненими, що їм не хочуть платити. Насправді терміни виведення коштів зазначені в правилах, і з ними краще ознайомитися заздалегідь. Звичайно, приємніше отримувати виплату через пару хвилин після замовлення, але це не самий важливий фактор при виборі контори.

Мобільний сайт і програми БК

Будучи щасливим володарем смартфона або планшета, ви напевно захочете робити ставки на своєму пристрої. Але не всі букмекерські контори досі мають мобільною версією або додатками БК. Так що, перш ніж робити реєстрацію, спробуйте зайти на сайт букмекера з мобільного і вивчіть його в пошуках інформації – зазвичай на сайті вказано, чи підходить ця БК для Android/iOS, Windows Phone і звичайного телефону.

Бонуси та акції

Від вигідних цін плавно переходимо до ще одного фактору, на який ми звертаємо увагу не тільки при виборі букмекерської контори – це бонуси та акції. Часто доводиться чути думки, що бонуси букмекерів – це марна і навіть негативна річ, зброю букмекерів. Подібні думки не справедливі для всіх гравців. Причина у них одна: умови конкретного бонусу не відповідають звичній манері гри людини.

У бонусів є вимоги за сумою ставки, за величиною коефіцієнта, по інтенсивності гри. Якщо, за умовами бонусу, потрібно протягом доби поставити три експресу за п’ять подій в кожному з коефіцієнтом 1,8 і вище, причому ставити потрібно суму бонусу цілком, то цілком природно, що такі умови не сподобаються гравцеві, який раз у тиждень ставить 1% свого банку на коефіцієнт 1,25. Але у даного бонусу є своя величезна цільова група, яка подібні експреси ставить щодня, без будь-яких бонусних заохочень, на свої гроші.

…вибираючи контору з бонусами, робіть вибір на користь умов, які підходять вашій манері гри, і не жертвуйте заради бонусів надійністю.
Або, наприклад, програми лояльності. Багато букмекерські контори пропонують щомісячний бонус лояльності активним гравцям. Грубо кажучи, в кінці місяця вам нарахують бонус у розмірі кількох відсотків від сумарного обороту за попередній місяць. Очевидно, що подібна програма розрахована на активних гравців і зовсім марна для тих, хто ставить зрідка, адже вони не зможуть виконати мінімальні вимоги щодо обороту.