ЯК ВИБРАТИ БУКМЕКЕРСЬКУ КОНТОРУ: ЧОТИРИ ПОРАДИ

9-14-2019

Якщо в більшості міст є 3-5 букмекерських контор, то в Інтернеті їх десятки. Також можна реєструватися і робити ставки в іноземних гральних закладах.

Рекомендуємо https://gori11a.com/bk-gorilla

Але така велика кількість варіантів для ставок ускладнює вибір букмекера. Розглянемо кілька основних порад, які допоможуть правильно вибрати букмекерську контору.

Порада 1. ВИВЧІТЬ РЕЙТИНГ КРАЩИХ БУКМЕКЕРІВ НА АВТОРИТЕТНИХ РЕСУРСАХ
Між рейтингами на різних сайтах можуть бути відмінності. Але якщо одна і та ж контора знаходиться на декількох сайтах в топових позиціях, то варто звернути на неї увагу. Також можна поцікавитися думкою друзів і знайомих. Можливо, що хтось із них раніше робив ставки, може порадити певну букмекерську контору.

Почитайте об’єктивні відгуки про роботу букмекерів в Інтернеті. Для цього можна використовувати тематичні форуми, відвідати групи в соціальних мережах.

Порада 2. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА КОЕФІЦІЄНТИ
В різних конторах можуть бути різні коефіцієнти на один і той же результат. Це пов’язано з різним підходом до формування коефіцієнтів. Вони залежать від маржі букмекера. Наприклад, при ставці на чет чи непарне кількості голів в матчі ймовірність двох випадків приблизно однакова, якщо не брати до уваги нульову нічию. Але один букмекер ставить коефіцієнти по 1,85, а інший — по 1,9. Гравцям буде вигідніше реєструватися на тому сайті, який пропонує коефіцієнти 1,9.

Порада 3. ДИВІТЬСЯ НА ЛІНІЮ І РОЗПИС
Лінія — це перелік спортивних подій, на які приймаються ставки. Якщо ви бажаєте ставити на екзотичні види спорту, то потрібно заздалегідь звертати увагу на їх наявність в лінії. Наприклад, керлінг або першість Парагваю з футболу.

Розпис — це кількість варіантів результатів кожної події. Наприклад, на перемогу дають ставки всі букмекери, а ось на те, чи заб’є гол один з гравців-далеко не всі.

Порада 4. ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ДОСТУПНІ СПОСОБИ ВВЕДЕННЯ І ВИВЕДЕННЯ ГРОШЕЙ
Тут правило просте: чим більше способів, тим краще. Якщо ви віддаєте перевагу оплачувати покупки і послуги в Інтернеті за допомогою електронного гаманця, то обов’язково зверніть увагу, щоб ця платіжна система була в списку підтримуваних. Важливо заздалегідь ознайомитися з добовими і місячними лімітами на виведення грошей, а також дізнатися всі деталі верифікації аккаунта. Для верифікації облікового запису зазвичай потрібно завантажити фото сторінок паспорта.