Як вибрати букмекерську контору

5-30-2017

В першу чергу необхідно запам’ятати, що заробляти на букмекерських конторах справа досить нелегка і вам в першу чергу потрібно знати принципи роботи контор, а вже потім робити ставки на різні спортивні заходи. Якщо Ви хочете заработати багато грошей , то рекомендую зайти на сайт https://fbru.club/fonbet-stavki/

Принцип роботи Букмекерської Контори загалом досить простий. Контора пропонує своїм клієнтам робити ставки на різні спортивні заходи з різними коефіцієнтами. Залежно від події коефіцієнти можуть істотно розрізнятися. Чим більше ймовірність прогнозованого результату, тим нижче буде коефіцієнт. Також коефіцієнти змінюються в залежності від кількості зроблених ставок на певні заходи, це робиться для того що б букмекер отримав свій прибуток при будь-якому результаті. Головне що це не обман і не шахрайство.

Гравець, який правильно вкаже результат цієї події, отримає свій виграш, але важливо знати, що букмекери ніколи не залишаються в мінусі. Вигідніше всього ставити гроші на спортивні події, в яких ви розбираєтеся, адже там у вас істотно вище шанс заробити.
2. Як заробити на тоталізаторах

Тоталізатор ж являє собою картку з різними спортивними подіями які відбирає букмекер (в середньому їх 14). Для того щоб поставити на тоталізатор гравець повинен у спеціальних полях відзначити результат всіх подій на свій погляд і потім поставити потрібну йому суму.

Основним факторів є те, що на тоталізаторі не враховуються коефіцієнти. Всі ставки зроблені гравцями формують призовий фонд (пул). Потім після того як всі спортивні події з цієї картки пройдуть, буде відбуватися розрахунок та виплата грошових призів тим гравцям, хто правильно передбачив потрібну кількість випадків із талона тоталізатора. Призовий фонд розподіляється у відсотковому співвідношенні між гравцями, угадавшими від 11 до 14 спортивних подій у цьому талоні.

Не варто забувати, що букмекерських контор дуже багато і за великим рахунком, усі вони працюють однаково. Розходження складає тільки оформлення сайтів, а також кількість проведених спортивних подій. Різниця ж в коефіцієнтах різний БК незначна. Перш ніж розпочати заробіток в даній області необхідно уважно прочитати правила букмекерів, а також вибрати потрібну або зручну для вас букмекерську контору.

Розглянемо, максимально детально як можна заробляти, саме, на букмекерських конторах.

Будь-яка букмекерська контора працює за наступним принципом: кожен бажаючий може поставити на конкретну команду, яка, на його думку, повинна виграти. Тут є можливість здійснювати ставки на будь-які види спорту, в тому числі і на чемпіонати. Саму ставку можна робити на кінцевий результат усіх змагань або на проміжний результат в кінці однієї гри або тайму. Ставки можна робити на початку гри або в її середині.

Такий заробіток можна віднести до азартних, в цьому ні в кого немає сумнівів. Коли робляться ставки, в крові у гравця виробляється адреналін, його переповнюють гострі емоції. Особливо так відбувається, коли робить ставки людина є не просто гравцем, а справжнім фанатом конкретної команди.

Заробляти на БК
Заробляючи на букмекерській конторі — контролюйте свої емоції
Роблячи прогноз перемоги конкретної спортивної команди, у Вас є прекрасна можливість заробити на букмекерській конторі і отримати виграш.

Ставити можна абсолютно на будь-які види спорту: баскетбол, футбол, плавання, бокс та ін Величезною перевагою такої «роботи» є заробляння грошей на відпочинку в колі друзів. Ви можете дивитися футбольний матч зі своїми кращими друзями і приємно проводити час, при цьому отримуючи дохід з букмекерських контор. Погодьтеся, про таку роботу мріє кожен.

Під час Олімпійських ігор є також чудова можливість заробити велику суму грошей. Влітку можна робити ставки на футбольні, волейбольні, тенісні та бейсбольні матчі. Взимку можна ставити на зимові види спорту. Також можна вибрати призера, фіналіста або конкретне місце в рейтингу і зробити ставку.

Сьогодні існує маса доступних для кожного користувача інтернету способів заробити, але найзручнішим із них є заробіток на БК онлайн. Але далеко не кожен користувач інтернету вміє це робити.

Якщо Вашою метою виступає регулярне одержання доходу у букмекерських конторах, Вам потрібно завжди знати останні спортивні новини. Для цього необхідно постійно цікавитися і читати новини в спортивних новинних інтернет-виданнях, а також дивитися новини. Крім того, кожен початківець гравець повинен володіти початковим капіталом, який необхідний для відкриття рахунку.

Майбутня доля депозиту на БК від Вашого терпіння, фортуни та вміння аналізувати і прогнозувати події в світі спорту. Але для початку, потрібно ознайомитися з усіма пунктами і правилами роботи з БК.

3. Як швидко заробити на букмекерській конторі?

Для деяких молодих людей прагнення обіграти букмекерську контору – це не просто бажання заробити, а досягнення перемоги над букмекерською конторою. Багато хочуть не просто забрати свій законний заробіток, а показати, що контора може потерпіти невдачу.

На даний момент є безліч спеціальних програм, за допомогою яких є можливість автоматично стежити за прогнозами змагань. Такі програми дуже популярні серед гравців, так як вони обіцяють навіть новачкам дуже непогані виграші.

Існують програми, які допомагають проаналізувати лінії на БК і знаходять «вилки», а також дають гарантію найбільш ймовірних спортивних подій.

З допомогою таких програм можна значно полегшити собі завдання, так як іноді людина не може зробити докладний аналіз того чи іншого події і спрогнозувати ймовірність виграшу в такі короткі терміни. Також необхідно розуміти те, що просто скачати таку програму – цього недостатньо, крім цього ви повинні детально вивчити особливості даного ринку, а також способи та методику роботи на таких конторах.