Як убезпечити квартиру.

7-26-2018

Як убезпечити квартиру.

Цією статтею можна спантеличити тата. Він відповідальний за безпеку в будинку. І це керівництво до дії. З появою маленьких дітей в будинку звичні і, здавалося б, банальні речі можуть ставати небезпечними. Шафки, вікна, столи, двері і навіть холодильник несуть загрозу здоров’ю, а інколи і життю дитини. Ще перед народженням малюка потрібно забезпечити простір в будинку і продумати, куди заховати небезпечну побутову хімію і аптечку. Вікна — це не місце для ігор дитини, особливо в багатоповерхових будинках. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі решетки на окна киев.
Тому перше, що потрібно зробити – не дозволяти дитині грати на підвіконні, самостійно відкривати та закривати вікна. Також зверніть увагу на антимоскітні сітки. Вони призначені тільки для того, щоб комахи не потрапляли в квартиру, а щоб повітря потрапляв. Діти після трьох років дуже активно вивчають простір навколо себе і можуть спробувати відкрити вікно. Щоб уникнути цього, встановіть спеціальний віконний замок, який не відкривається без ключа.
Будь-яка побутова техніка та електрообладнання – це не іграшка для дитини. Щоб не було клопоту, потрібно подумати про таких умовах: Також слід звернути увагу на настільні і настінні світильники. Постарайтеся сховати те, що ховається, а в іншому замінити світильники на безпечні пластикові, які не поранять малюка. Буває, що діти не акуратно закривають міжкімнатні двері і притискають пальці. У кращому випадку, може залишитися невеликий синець, але важкі двері можуть пошкодити навіть кістки малюка.