Як створюється картина.

9-21-2018

Як створюється картина.

Джим Керрі має не тільки акторським талантом, він ще й непоганий художник. Це хобі стало невід’ємною частиною його життя. До речі, Керрі ще й створює скульптури. Шість років тому мені було дуже погано, я намагався залікувати розбите серце і зрозумів, що повинен малювати. Енергію, яка оточує нас, я називаю «електричний Ісус». Я не знаю, чи реально Ісус жив, я навіть не завжди розумію, що він мав на увазі, але біль Ісуса — в моїх роботах, я б хотів зцілювати ними. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі багетная мастерская.
Коли я малюю, я вільний від цього, вільний від минулого, вільний від майбутнього, вільний від жалю і занепокоєнь. Багато хто не зрозуміють живопис Джима, вона абстрактна, але в ній багато сенсу, емоцій, які відображають самого майстра. Картини Керрі можна назвати арт — терапією, портером його душевного стану, тому вони такі різні. Цікаво спостерігати за тим, що відбувається з картиною або скульптурою в процесі роботи, адже на самому початку не знаєш, що вийде.
Картина розповідає мені про себе. Будь-який художник створює модель свого внутрішнього життя. Багато хто навіть не знають про цю грані творчого життя знаменитого актора. Але він не намагається замкнутися в цьому захопленні, навпаки — проводить виставки і навіть продає свої творіння. Але для фанатів він, звичайно ж, в першу чергу залишається художником за втілення неповторних ролей — талановитим актором. Юлія Ковальчук випадково образила Вікторію Дайнеко.