Як розкрутити сайт

6-23-2019

Как раскрутить сайт
Практично у всіх власників сайтів є бажання заощадити кошти і обійтися без професійних оптимізаторів. А краще розкрутити свій сайт безкоштовно, при цьому домогтися максимально позитивних результатів. Виникає питання: А чи можна розкрутити сайт своїми силами. Так як сучасне студія Demiweb — це вже цілий комплекс заходів, а не просто технічна оптимізація сайту під пошук і закупівля тимчасових посилань на посилальних біржах, головне знати, що саме і як правильно робити. Займетеся контент — маркетингу з чіткою регулярністю.

Здійсніть линкбилдинг (зовнішня оптимізація) придбання зворотних посилань на свій сайт. Залучіть трафік, поліпшите ПФ (поведінкові фактори) і підвищте траст сайту.

Найголовніше оптимізуйте сайт, налаштуйте його у відповідності з усіма вимогами пошукових систем. Важливо розуміти, що внутрішня оптимізація без зовнішнього розвитку сайту не буде повноцінної та результативної, і навпаки, розвиток сайту без внутрішніх налаштувань не дозволить сайту піднятися в пошуковій видачі.

Встановіть такі безкоштовні сервіси, як Google Analytics і Яндекс Метрика. txt, і завантажте все в кореневу папку сайту. Визначте основне дзеркало сайту і налаштуйте 301 редирект. Приховайте від індексації дублі сторінок і налаштуйте Canonical URL. Для всіх сторінок напишіть унікальні, неповторювані meta description. Для адрес внутрішніх сторінок пропишіть людино — зрозумілі URL. Переконайтеся у видачі помилки 404 для неіснуючих сторінок. Використовуйте тільки надійний і стабільний хостинг. Створіть семантичне ядро сайту.

Решта — в докладному плані у статті Маркетинговий план розвитку сайту: 15 кроків до успіху. Створіть на сайті блог (новини, статті) і регулярно наповнюйте його контентом.
Унікальність контенту можна перевіряти різними ресурсами, наприклад, з допомогою text. Якщо ви хочете опублікувати нову статтю, то ви повинні бути впевнені в тому, що вона сама корисна і потрібна у вашій галузі. Якщо ви сумніваєтеся в корисності та оригінальності статті, то краще її зовсім не розміщувати, так як вона не тільки не допоможе, але ще й зашкодить. Більш докладно про це читайте у статті: 5 аргументів на користь якісного контенту – ключ до успішного SEO. Просувайте свій сайт за допомогою соціальних мереж, розвиваючи відносини з цільовою аудиторією.