Як розкрутити сайт

3-28-2019

Как раскрутить сайт
Дана стаття є продовженням теми розкрутки сайту безкоштовно. Нагадаю, друзі, що моєю метою є розкрутити блог без грошових витрат на купівлю зворотних посилань. Перша частина статті була проміжним підсумком мого експерименту, першим результатом якого було 10 ТІЦ.
Також хочемо вам порекомендувати раскрутка сайта от TurboSEO
Нарешті відбувся довгоочікуваний апдейт Google PageRank, і настав час викласти мої спостереження щодо певних алгоритмів і методів розкрутки сайту безкоштовно, мова про яких піде нижче. Відразу ж хочу застерегти, що даний апдейт ПР був приємним і несподіваним сюрпризом для мене. Справа в тому, що моєму SEO блогу було присвоєно 4 — й ПР. Всі внутрішні сторінки, крім самої останньої статті отримали по 3 — му ПР. Відверто кажучи, я не очікував такої щедрості. Ну а ті сайти, якими я особливо активно не займався, додали по 1 PR. Тим не менш, я хочу нагадати, що я не витратив жодної копійки на придбання зворотних посилань.
Ви напевно вже не раз чули про те, що поведінкові фактори є такими ж важливими в ролі ранжирування сайтів, як і кількість/ якість зворотного посилальної маси. З одного боку, це ускладнює роботу веб — майстрам — потрібно напружуватися і писати все — таки контент для людей, а з іншого — пошукові системи змушують нас працювати краще і тим самим, нашими руками відбувається поліпшення якості пошукової видачі. Ну а актуальність і корисність контенту пошукові системи визначають за поведінкою відвідувачів на сайті. Та й нам в допомогу існує гугл аналітікс.
Як довго відвідувач вивчає контент.
Який відсоток показника відмов за даними гугл аналітікс.
Ну а як все це пов’язано з безкоштовною розкручуванням сайту.
Пишіть унікальний і корисний контент. Напишете самі — гроші нікому платити не треба.
Подбайте про внутрішній перелінковці сайту. Нехай кожна стаття посилається на інші тематичні статті та на головну сторінку. Також, використовуйте компонент карти сайту, для движка Joomla 5 компонент карти сайту Xmap — нічого краще і простіше немає. Так пошуковим роботам буде легше проіндексувати сторінки і надасте відвідувачам корисні, на Ваш погляд, тематичні статті. І звичайно ж статична вага кожної сторінки буде передаватися іншим сторінок, а в підсумку і головним.
Заради власного досвіду, проаналізуйте мій блог: який розмір статті, про що я пишу, на які посилається стаття і скільки разів, які анкор мають посилання.
Крім внутрішньої оптимізації сайту, прикладіть зусилля і зовнішньої оптимізації. Нарощуйте корисну посилальну масу не тільки головну сторінку, але і на внутрішні тематичні сторінки.