Як правильно заточити ніж.

9-13-2018

Як правильно заточити ніж.

Гострі та якісні ножі для льодобура дають можливість рибалці активно переміщатися по водоймі весь день в пошуках риби. З тупими лезами на свердління лунок доводиться витрачати багато енергії. В результаті з’явилася швидко втому не дозволяє повною мірою насолодитися процесом рибної ловлі. Маючи якісний виріб, можна просвердлити лід будь-якої товщини і структури швидко й невимушено, що значно полегшує пошук риби. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ReSHARP knife sharpener.
Щоб зрозуміти, наскільки важливо мати якісні ножі для бура, потрібно поїздити на зимову риболовлю хоча б один повноцінний сезон. Зазвичай при частих виїздів леза тупляться до середини сезону. Заточка ножів льодобуру може здійснюватися у фахівців, які займаються цим і виконують свою роботу якісно. А можна спробувати наточити леза в домашніх умовах. Умовно льодобури можна поділити на вітчизняні й іноземні, ножі для них відповідно теж. Однак якість матеріалу вітчизняних лез не завжди виправдовує очікування.
Виробник рідко забезпечує належну термообробку застосовуваної для ножів стали. В результаті вони погано тримають заточку, швидко тупляться, а іноді ріжуча кромка і зовсім приходить в непридатність і її неможливо відновити. Але такі ножі льодобура коштують чималих грошей. До того ж своїми руками їх дуже важко заточити. Ножі для них недорогі, і придбати їх можна в будь-рибальської лавці. Крім того, заточити тупі леза легко своїми руками, не виходячи з дому.