Як правильно вибрати квартиру подобово? Поради та рекомендації

8-10-2017

Подобові квартири бувають дуже різними — за ціною, і за рівнем комфортності. Тому, пропоную вам кілька рекомендації по вибору правильної квартири саме для вас:
Перший критерій — це ціна квартири. Ви повинні вивчити весь ціновий діапазон цін на квартирі, а також їхній клас, пропонованих в конкретному районі. Дуже зручно, коли агентство має повне опис квартири разом з фотографіями. Також треба бути дуже обережними з дуже дешевими квартирами і часто за ними можуть стояти шахраї, які можуть вас обдурити і оселити вас, наприклад, в напівпідвальному приміщенні, трущобе або з істотними недоліками квартири. Рекомендую почитати про Преимущества новостроек в Броварах глазами инвесторов ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк»

Другий критерій — це стан квартири і будинку в цілому. Якщо ви вибираєте квартиру в іншому місці, і ви не маєте можливості самому приїхати і подивитися на неї, то потрібно шукати сайт, де детально описана квартира з докладними фотографіями. Також, потрібно уточнювати наявність всієї необхідної меблів і техніки, яка вам потрібна. Всі питання краще уточнювати по телефону з самим орендодавцем, наприклад, є опалення, стан квартири і працює ліфт, а також інші питання, які вас цікавлять. Зараз в квартирах бізнес-класу можна зустріти і наявність бездротового інтернету.

Бронювання квартири і передоплата. Якщо ви хочете зняти квартиру наперед, то потрібно дізнатися у орендодавця чи це можливо. Передоплата це хороша гарантія того, що ви потрапите саме у вашу квартиру, яку ви бронювали.

Розрахунковий час. Як правило, всі орендодавці починають вважати оплату з 12:00 годин дня і якщо ви виїжджаєте пізно ввечері або приїжджаєте рано вранці, то вам напевно доведеться ще доплатити за додаткові години.

Звітні документи. Обов’язково потрібно запитати орендодавця фізична або юридична він особа, і які документи він вам може надати в звітність, а також можливі чеки-фактури, які ви потім можете пред’явити на роботі, якщо ви перебуваєте у відрядженні. Крім того, треба перевірити всі документи, що підтверджують законність даної угоди.

Застава. Це гарантія для орендодавця, того що ви нічого не зламаєте в квартирі і вся меблі та техніка залишиться в повному порядку. Тому, потрібно заздалегідь з’ясувати у орендодавця суму застави і чи підходить вона вам.

Якщо ви часто знімаєте квартири в одному місці, то краще вибрати собі одного постійного орендодавця, так як постійним клієнтам завжди робляться знижки і пропонуються кращі умови проживання та більше довіри до вас!, наведені в тексті, не можуть працювати в 100% випадків.