Як правильно робити епіляцію.

7-26-2018

Як правильно робити епіляцію.

Якщо ви хочете, що б у вас була оксамитова шкіра, а не стирчить у всі боки їжачок вам доведеться скористатися одним із способів епіляції чи депіляції. Одним з найбільш ефективних способів видалення волосся є: депіляція воском. Треба сказати, що зовсім не обов’язково відвідувати дорогі косметичні салони для проведення процедури під назвою на волоски вже не вистачає. Тепер завжди готую шкіру до цієї процедури. Я роблю таку воскову епіляцію ніг самостійно вдома. Волосся стають світліше, тонше, менше зростають. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лазерная эпиляция киев.
Але я почала помічати, що після воску на ногах почали з’являтися темні плями і це не красиво. А зоні бікіні не знаю як там можна робити воском. А якщо що — небудь або пошкодите вибачте звичайно, там все злипнеться. Я пробувала холодний і теплий віск. Холодний віск (той, який вже нанесений на тканинні смужки) виявився зовсім неефективним. Пробувала і на коротких волосках, і на довгих.
Але потім вирішила все — таки спробувати ще раз, вже теплим воском. Не ідеально, звичайно, але дуже навіть непогано вийшло, прямо з першого разу. Тепер використовую тільки теплий віск, більше люблю водорозчинний. Так, а поскрабить шкіру перед депіляцією дійсно варто, результат набагато краще. Коли я підросла настільки, що зацікавилася питанням видалення волосся на ногах, бабуся прочитала мені лекцію на тему «кинь дурницями маятися, нікому не цікаві твої ноги, головне, якою ти людина».