Як правильно орендувати квартиру.

9-6-2018

Як правильно орендувати квартиру.

Зайдіть на сайт з великою кількістю оголошень про оренду житла у вашому місті. Відсортуйте оголошення по району, ціною, кількістю кімнат, так що вам не доведеться переглядати тисячі квартир, які апріорі не підходять. Оголошення може бути розміщено від імені власника, приватного ріелтора або агентства. З’ясувати, хто автор оголошення, часто можна, тільки зв’язавшись з ним. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі украина бесплатные объявления.
Зателефонуйте або напишіть за вказаними контактами, дізнайтеся поверх і поверховість будинку, проведений інтернет, уточніть, чи входить у вартість оренди оплата електроенергії і водопостачання, як будуть оплачуватися телефонні розмови. Зазвичай орендарі оплачують ці послуги окремо, за показаннями лічильників. Таким чином, квартиранти зазвичай платять за комунальні послуги ще 1 — 2 тисячі рублів на місяць понад орендної ставки. Дізнайтеся, чи є у під’їзді консьєрж і хто буде оплачувати його послуги. Якщо квартира вам сподобалася, перевірте, чи працює побутова техніка.
Попросіть господаря включити мікрохвильову піч, плиту (всі конфорки і духовки), пральну машину, телевізор. Домовтеся з господарем, що замініть хоча б один замок. Таким чином, ви застрахуєте себе від ризику бути обкраденим, наприклад, попередніми квартирантами. Один ключ від нового замка віддайте господареві. Можете вкласти ключ в конверт, заклеїти його і поставити на ньому свій підпис. Коли будете з’їжджати, господар квартири по ідеї повинен пред’явити вам не розкритий конверт.