Як почати свій бізнес.

12-28-2017

Як почати свій бізнес.
Результати проведеного соцопитування в країнах СНД засвідчили, що 80% людей хотіли б почати займатися бізнесом, але ніколи не намагалися цього робити із-за страху. Половина учасників опитування ще хочуть спробувати свої сили в підприємництві в майбутньому. І 30% опитаних впевнені, що у них нічого не вийде, тому не варто навіть починати. Якщо страх і невпевненість – це не про вас, мої вам вітання! Закрийте вкладку з цією статтею і займіться чимось іншим. Ми сьогодні поговоримо з тими, хто боїться почати свою справу. І спробуємо розібратися, наскільки обгрунтовані ваші побоювання. І все ж, цей світ якось існує. Люди ризикують – і провалюються, знову ризикують, і домагаються успіху. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Игорь Янковский и бизнес.
Але одне гарантую на 100%: якщо не спробуєте – точно не вийде. Статистика показує, що 56% людей бояться, що не знайдуть стартовий капітал, а 41% бояться його втратити. Геннадій Балашов, успішний підприємець і бізнес-консультант, сказав дуже слушні слова з цього приводу, що гроші є завжди, тільки вони чужі. Потрібно їх знайти і використати для своєї мети. Ніхто вас не примушує продавати останні труси або забирати у сім’ї шматок хліба, щоб почати свою справу. Тисячі і десятки тисяч людей починали свою справу з мінімальними вкладеннями. І знайти невеликі інвестиції для вашого бізнесу – цілком реальне завдання, якщо у вас є бажання.
А що стосується страху втратити свої вкладення… Знаєте, краще бійтеся залишитися там, де ви є. Бійтеся так і не спробувати свої сили в цьому житті. Не закопавши в землю жолудь, ви ніколи не виростите дуб. Майстрами кунг-фу, як відомо, не народжуються, а стають. Так от, майстрами бізнесу – теж. Здібності і таланти без уміння застосовувати їх на ділі – ніщо. Але якщо ви не працювали в сфері торгівлі, це ще не означає, що ви ніколи не продавали. Всі ми продаємо. Продаємо кожен день. Свої вміння, навички, здібності, зовнішність.