Як підібрати сонцезахисні окуляри

6-3-2018

Правильно підібрані сонцезахисні окуляри завершують імідж. Існує три основних параметри вибору оправи — форма обличчя, колір і матеріал оправи.
Форма оправи не повинна повторювати форму особи. В іншому випадку відбувається візуальна перевантаження, і всі недоліки особи виявляються подвійно.
Колір оправи створює перше враження про характер людини. Темна оправа-надає особі строгість і авторитетність. Чим світліше оправа, тим м’якше і привітнішим ви виглядаєте. Також слід підбирати оправу під тон шкіри. Звертайте увагу на колір лінз, він теж повинен гармоніювати з вашим чином. Якщо Ви шукаете якісні окуляри та по доступній ціні, то пропоную купити їх на сайті https://big-market.com.ua/sunglasses-celine/

Вибір сонцезахисних окулярів

Вибираючи сонцезахисні окуляри, пам’ятайте про те, що пріоритет повинен віддаватися якості. Пам’ятайте про те, що пластик, не оброблений спеціальними засобами або оброблений не якісно, пропускає ультрафіолетові промені, а значить шкодить очам. Не купуйте дешеві підробки, вподобані по дизайну, ви ризикуєте отримати сонячний опік рогівки ока.
І ще одна порада: перед купівлею світлозахисних окулярів піднесіть їх до очей, потім переверніть і подивіться із зворотного боку. Якщо предмети спотворюються, значить скла погано відшліфовані. Не купуйте дешеві сонцезахисні окуляри, не економте на очах!