Як підібрати парфуми.

1-25-2018

Як підібрати парфуми.
Зима – це в’язані шарфи, рукавиці і гра в сніжки у дворі. Принюхайтесь, чим вона для Вас пахне? Напевно, гарячим глінтвейном, чаєм з термоса, мандаринами, ялинкою і шоколадними цукерками? Зима пахне теплом, яке ми шукаємо в ці морозні дні. Парфуми, як і одяг повинен бути доречний і підходити сезону та обставинам. Тому свіжі аромати взимку пахнуть занадто різко, а теплі, в свою чергу, розкриваються плавно, верхня нота звучить довше, а сам парфум сприймається зігріваючим і ніжним. Екзотична і епатажна, смілива і злегка небезпечна, героїня аромату знає, чого хоче і як цього домогтися. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі духи.
Композиція Ів Сен Лоран Опіум відкривається контрастним сполученням пікантних цитрусових і ніжного конвалії. Серце аромату б’ється; ритмі жасмину і мирри, а м’який ванільний шлейф не залишить байдужим ні одне жіноче серце. місце ми віддали – Tom Ford Tobacco Vanille –парадоксальне поєднання жіночої наївності і чоловічої харизми вмістилося в парфюм, який дихає упевненістю. Ваш погляд спрямований вперед, успіх переслідує Вас по п’ятах,Ви герой, Ваш аромат – Том Форд Тобакко Ваніль.
Говорите «так!» нових подорожей, несподіваним відносин, сміливою любові. Говорите «так!» світу,відкривайте його знову і знову, дозвольте йому відкрити Вас. Скажіть «так!» самій собі, скажіть «так!» Джорджіо Армані Сі. Аромат починає свою історію листом чорної смородини, в епіцентрі парфуму цвіте біла фрезія і травнева троянда. Справжня леді полонить поглядом, помахом вій, плавним рухом рук. Вона не замислюється над тим як поставити себе в суспільстві,благородство в її крові.