Як підібрати освітлення в будинку.

4-11-2018

Як підібрати освітлення в будинку.
Освітлення в будинку — це не тільки функціональне доповнення інтер’єру, але і спосіб вдихнути в нього затишок. Гармонійно влаштований світ здатний перетворити будь-яку кімнату, створити в ній неповторну атмосферу і підняти настрій, коли за вікном господарює осінь. Вітальня — головне місце в будинку, адже тут ми проводимо багато часу з сім’єю і приймаємо гостей. Яке освітлення вибрати для цієї кімнати? Для маленької вітальні більше підійде стельовий світильник. Просторе приміщення прикрасить багатоярусна люстра або кілька плафонів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://electroled.com.ua/svetilniki-led/led-svet-office/line-aluminium-prima-tech.
Щоб візуально розширити простір, розташуйте по периметру стелі точкові світильники так, щоб світло падало на стіни. Світло також допомагає зонувати вітальню. Поставте в кутку крісло і підвісьте поруч на стіні плафон — у вас вийде відмінна зона відпочинку. Велику картину доповніть двома міні-бра з обох сторін — це сфокусує на неї увагу. Підсвітите громіздкий диван знизу, і він стане набагато легше. Спальня — потаємний куточок, недоступний погляду сторонніх. Тут особливо важливо створити атмосферу умиротворення.
Для загального типу освітлення краще використовувати невелику люстру, плафон або кілька настінних світильників. Спальну зону можна позначити за допомогою вишуканого світильника, поставивши його на мініатюрну тумбу поруч з ліжком. Якщо це двоспальне ліжко для подружжя, світильники повинні стояти з обох сторін. Акуратні настінні бра теж виглядають виграшно, особливо якщо інтер’єр витриманий в сучасному стилі. У вашій спальні є туалетний столик? Зробіть на ньому акцент за допомогою настільного світильника.