Як організувати валідацію на сайті.

1-15-2018

Як організувати валідацію на сайті.
Якщо ви – розробник, напевно, пам’ятаєте, якогось суворого синтаксису доводилося дотримуватися версії XHTML. Так, наприклад, тег перенесення можна було писати лише в такому вигляді:
. А в більш вдосконаленою версією можна писати просто:
. Крім цього було розроблено багато інших корисних тегів, проте мова зараз не про них. Завдяки такій перевірці ви зможете бачити, як відображається ваш сайт в декількох браузерах. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Валидность, валидация.
Будь-яка помилка, допущена в коді, або відкритий тег стануть причиною того, що різні браузери будуть інакше відображати дані однієї і тієї ж сторінки. Будьте готові до того, що стилі сайту також можуть відтворюватися по-різному. Обов’язково враховуйте це. Для початку необхідно перейти за посиланням: validator.w3.org. Ви відразу побачите сторінку з трьома вкладками. Ми будемо з вами працювати лише по вкладці «Validate by URI», тобто перевіряти сайт, який ви розмістили в Інтернеті.
Однак якщо ви захочете скористатися іншими вкладками, у вас не повинно виникнути яких-небудь труднощів. В такій невеликій статті ми постаралися розмістити якомога більше інформації про валідації сайту. Сподіваємося, що вона стане вам у пригоді в майбутньому. Адже кожен з нас прагне опинитися на топових позиціях пошукових систем. .