Як оптимізувати сайт

1-30-2019

Как оптимизировать сайт
Якщо в посиланні встановлений ідентифікатор групи, відразу подгружаем її.
Також хочемо вам порекомендувати прочесть
Оптимізація сайту (роботи його скриптів, сторінок).
Оптимізація роботи З сервера (VPS та виділених серверів).
Оптимізація сайту (роботи його скриптів, сторінок).
Якщо взяти два абсолютно однакових сервера, з однаково ж настроєною і розмістити на одному сайт на якому використовується не оптимізована тема оформлення, плюс 2 — 3 десятки ніким не перевірених щодо навантаження та взаємодії плагінів. І створювати менше навантаження, ніж перший.
Відмова від плагінів і додаткових модулів — всілякі плагіни, модулі та розширення які, здавалося б, розширюють функціональність сайту в дуже багатьох випадках — його ж вороги в розрізі продуктивності. Основна — багато модулі написані ентузіастами і мають дуже низьку якість як в плані споживаних ресурсів, так і в плані безконфліктності з іншими модулями і CMS. Тому перш ніж додати новий модуль або плагін подумайте — не можна реалізувати той же функціонал без нього. Якщо не можна — після установки докладно протестуйте його під навантаженням, подивіться, як зросло споживання ресурсів, почитайте відгуки інших користувачів.
Відмова від крадених і неякісних тим оформлення і плагінів — як не дивно, це теж важливий момент, так як в 8 випадках з 10 зламаний продукт, всупереч запевненням хакерів, залишається не тільки небезпечним в плані можливих «закладок» і бекдорів, але і набагато більш проблемним в плані споживання ресурсів.
Самописні» ж компоненти і теми в переважній більшості випадків дуже неякісні. Якщо важливо низьке споживання ресурсів — не використовуйте «універсальні» теми. За рахунок використання різних додаткових фреймворків такі «комбайни» працюють повільніше, а ресурсів споживають більше.
Включення кешування сторінок скриптами сайту в файли або пам’ять сервера (memcache) скрізь, де можливо. Віддача заздалегідь сформованої сторінки сайту — витрачає набагато менше ресурсів і часу, ніж формування її для кожного нового відвідувача «з нуля».
І ще один дуже ефективний, але трудомісткий і не завжди можливий шлях — відмова від скриптів скрізь, де це можливо. Найшвидший сайт — сайт, який складається з набору статичних файлів.