Як монетизувати сайт

3-22-2019

Как монетизировать сайт
Потрібні клієнти з Google і Яндекс.
Також хочемо вам порекомендувати wmg international
Такий спосіб заробітку вже відносно довго і успішно практикується веб — майстрами в глобальній мережі. Для того, щоб отримати пристойний дохід, потрібно добре попрацювати над своїм проектом: його треба розкручувати, просувати, залучати трафік і поліпшувати інші показники. Одним словом, вам потрібно стати привабливим для рекламодавців.
Монетизація для кожного сайту здійснюється з урахуванням індивідуального підходу і, безумовно, передбачає отримання зворотного зв’язку від користувачів. Наприклад, щоб монетизувати ігровий портал, який можна ввести можливість покупки додаткового спорядження за реальні гроші. Щоб монетизувати соціальну мережу – спроектувати віп — аккаунти, які надають користувачам додаткові опції.
Тарас Гуща — розкриває деякі етапи монетизації.
Конверсія зі статті в лід.
Які фішки можна використовувати в тексті статті або на сайті в цілому, для поліпшення конверсії або її прискорення.
Сайт краще робити, під оффер або під проблему.
Ілля Дронов і Олексій Зоря — в інтерв’ю для телеканалу SeoPultTV пояснюють, які способи заробітку на блогах найбільш актуальні в даний час.
Ірина Куманяева — допомагає поглянути під іншим кутом на завдання, як заробити на зростаючому бажанні інтернет — аудиторії споживати все більше відеоконтенту.
Володимир Сполохів — в інтерв’ю ви дізнаєтесь: монетизація відео на YouTube, кому це потрібно і скільки грошей приносить. Про те, як відбувається створення і монетизація каналів на YouTube.
Федір Ашифин — детально описує сім способів заробітку на каналі YouTube.
Анар Бабаєв — надасть вичерпне уявлення про всі аспекти заробітку на сайтах, мобільних додатках, рекламі, оферволлах і missed taps.
Вадим Роговський — що потрібно знати для успішної монетизації власного мобільного додатку. Як вибрати нішу і жанр додатки, як вибрати і протестувати рекламну мережу.
Єгор Карпов — розповідає про процеси отримання додаткового доходу з відвідувачів мобільних сайтів і користувачів мобільних додатків.
Ви можете зв’язатися з нами будь-яким із зручних для Вас способом.
Наші менеджери з продажів з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми цінуємо кожного з наших клієнтів.
Всі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності із законодавством.
Пропуски дозволяються; пунктуація не заборонені, за винятком крапок, тире, апострофів і символів підкреслення. Всі поштові повідомлення з сайта будуть надсилатися на цю адресу. Адреса електронної пошти не буде публікуватися і буде використана лише за вашим бажанням: для відновлення паролю або для отримання новин чи повідомлень електронною поштою.
Вкажіть пароль для нового облікового запису в обох полях.