Як модно одягатися в Секонд-хенд.

9-12-2018

Як модно одягатися в Секонд-хенд.

За останні два місяці одяг в торгових центрах і на ринках подорожчала майже в два рази. Тепер оновити свій гардероб брендовими речами по кишені далеко не кожному. Кореспондент провела експеримент, можна одягнутися модно і недорого на секонд — хенді. Одяг у них потрапляє одним і тим же способом – з Європи. Більшість секонд — хендів розміщується в павільйонах без опалення, тому там досить холодно. Коли починаєш пересувати речі на плічках, руки здорово замерзають. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі секонд хенд опт.
Через півгодини виявила першу знахідку – червоне коктейльне плаття Missguided (див. Стан – ідеальний, якщо його коли — то і носили, то дуже акуратно. Цілком доступно навіть у нинішній час. До речі, одягу останньої марки на секонд — хендах особливо багато. Гірше йдуть справи з взуттям. Знайти якісне взуття, я вже не кажу про брендового, дуже важко. В основному трапляються черевики і чоботи родом з минулого століття. Стан – на три з мінусом.
Що дивно, на секонд — хенді продавці не підходять до тебе і не нав’язують непотрібні речі. Самі знаєте, як це буває на ринку. А тут ходиш собі спокійно, вибираєш, міряєш. Починаючи від футболок і закінчуючи верхнім одягом. В нинішній час багато людей, яким перебирати не доводиться, з радістю такі речі куплять. Господар одного з секонд — хендів розповів, що за останні три місяці відвідувачів і покупців (це різні категорії, не плутайте), стало в три рази більше.