Як купити золото для гри

7-14-2018

Потужність сталевих машин, масштабні битви і командні битви, розробка тактик і стратегій, створення кланів однодумців, також захоплених історією і танками, цікаві ігрові події – все це доступно гравців World of Tank.
Кожен гравець може вибрати власну систему розвитку. А щоб максимально прискорити цей процес, можна використовувати купити золото World of Tank. Рекомендую купити csr 2 золото

Золото в даному випадку є внутрішньою ігровий валютою. Використовуючи його, гравець може придбати додаткові послуги, які напевно допоможуть у розвитку аккаунта. Наприклад, стають доступні наступні дії:

перетворення у вільний досвід, досвід, отриманий на супер-техніці елітного статусу;
навчання екіпажу до найвищого рівня фронтового авіаполку або танкової академії;
без втрати досвіду перенавчання екіпажу;
зміна документів екіпажу;
розширення Казарми;
демонтаж найскладнішого обладнання з метою встановлення і використання його на інших машинах;
нанесення на танки написів, а також емблем, камуфляжу.
Тому голд для WOT виступає важливим інструментом ігрового процесу. Без її наявності можна організувати власний клан або змінити свій нікнейм. Крім того, за допомогою золота можна придбати преміум аккаунт, преміум техніку і додаткові слоти в Ангарі. Все це дає додаткові переваги гравцеві, дозволяє активно і ефективно розвиватися, а сильний клан однодумців дозволить заявити про себе на весь ігровий простір!

У нашому магазині у кожного є можливість придбати ігрове золото за найдемократичнішими — низькими цінами. Ви можете зробити подібне придбання для себе або відправити пакет золота іншому гравцеві. Однак слід враховувати, що в цьому магазині представлено кілька фіксованих пакетів золота.

Щоб купити gold WOT дешево, гравець може скористатися електронними платіжними системами. З найбільш популярних і доступних серед них можна виділити: QIWI (КІВІ), Webmoney, MasterCard/Visa і т. д. Також існує можливість покупки золота для WOT за допомогою СМС-платежу або через термінали.

Щоб вибрати максимально зручний спосіб покупки, гравцеві рекомендується ретельно ознайомитися з усіма пропонованими варіантами. Напевно один або декілька з них дозволять придбати голда Ворлд оф Танкз, що зробить гру ще більш привабливою і дозволить не обмежувати себе в розвитку. Роблячи вибір способу покупки, зверніть увагу на доступність тієї чи іншої системи в різних регіонах і країнах.