Як Комплексне просування сайту

12-7-2018

Как Комплексное продвижение сайта
У підсумку на старті проекту робиться більше, ніж передбачає щомісячний бюджет. Для чого нам це потрібно? З нашого боку це інвестиції в проект, щоб в максимально короткі терміни показати результат. Але щоб наш клієнт на старті не оплачував ці дорогі роботи в повному обсязі, ми укладаємо договір мінімум на 6 місяців і розподіляємо вартість за цього періоду. У разі довгострокового співробітництва, щомісячний бюджет не зменшується і не збільшується мінімум протягом 1 року. Після закінчення року ціна зазвичай або переглядається, або пропозицію доповнюється іншими роботами за проектом.
Також хочемо вам порекомендувати https://seomaxima.com.ua/
Ми не обіцяємо «золоті гори» і попадання в топ Google і «Яндекса» в найкоротші терміни, але ми точно знаємо, що і як потрібно робити, щоб зробити ваш сайт ефективним. Звертайтеся у відділ продажів – ми безкоштовно проконсультуємо і складемо унікальна комерційна пропозиція для вашого проекту.
оптимізація в тому вигляді, в якому вона позиціонувалася до теперішнього часу, втрачає свою актуальність. Це пов’язано з тим, що робота пошукових машин постійно вдосконалюється. День від дня алгоритми відбору сайтів стають більш витонченими. Тому єдиного універсального рецепту для успішної розкрутки сайтів в інтернеті просто не може існувати. І які б то не було однозначні гарантії в цьому питанні часто стають порожніми обіцянками.
Ми не даємо порожніх обіцянок ні одному клієнту. І не даємо гарантій за моментального потрапляння в топи пошукових систем. Ми відверто заявляємо – якісна робота по просуванню сайтів онлайн займає не один день і навіть не один місяць. Якщо які-небудь організації пропонують інший шлях і обіцяють при цьому швидке входження в першу десятку пошукової видачі, то варто серйозно задуматися.
Робота по створенню контенту. Якісного. Вычитанного редакторами і коректорами. Продає. Збільшує конверсію. Якого завгодно. Але контенту потрібно багато. Дуже багато. Багаторічний досвід роботи і штатні професійні копірайтери – ось два наших доданків успіху в написанні текстів.