Вумбилдинг

12-7-2017

Основна мета Центру «Lovers» — допомогти кожній прекрасній половині суспільства, знайти гармонію внутрішнього світу, дозволити розслабитися сексуальним фантазіям, відчути себе справжньою жінкою, відкрити в собі нові можливості сексуального зваблювання, навчитися керувати своїми інтимними м’язами в сексі і створювати почуттєві і пристрасні стосунки в інтимній близькості, а так само, зміцнити своє здоров’я, підготуватися до вагітності і до безпечних пологів. Детальніше на нашому сайті https://imbilding.kz/.

ІНТИМНИЙ ФІТНЕС. РОЗВИТОК ІНТИМНИХ М’ЯЗІВ ПО СИСТЕМІ VAGITON (ИМБИЛДИНГ).
Система VAGITON (имбилдинг) – це безпечна і эффективнаяавторская тренажерна методика, розвитку і відновлення жіночих інтимних м’язів Ю. Корнєва, яка базується на глибоких знаннях анатомії і строго науковому підході, що дозволяє навчитися керувати своїми інтимними м’язами.

НАВІЩО ТРЕНУВАТИ ІНТИМНІ М’ЯЗИ?
Здавалося б, ну хто бачить ці інтимні м’язи? Це ж ні прес або, скажімо, сідниці, які повинні виглядати пружними та підтягнутими, однак, інтимні м’язи займають дуже важливе місце у фізичному здоров’ї жінки, їх необхідно регулярно підтримувати в тонусі.

СИМПТОМИ СЛАБКОСТІ ІНТИМНИХ М’ЯЗІВ
Багато жінок не замислюються над проблемою розслаблених інтимних м’язів, вважаючи,що це явище природним ознакою наближення старості чи післяпологовим станом. Існують кілька загальноприйнятих ознак розслаблених інтимних м’язів:
Не тримання сечі у жінок при сміху і чханні
Неможливість терпіти довго туалет
Геморой – частий супутник опущення задньої стінки піхви
Потрапляння повітря при нахилах, статевої близькості
Попадання води при купанні у ванні і громадських водоймах, що небезпечно попадання інфекції.